Bastóns de trekking Trail Back Black Diamond - Serie Trail
Novo modelo - novas correas Solution e extensión baixo o asa
Postes de 3 capas para todo tipo de clima que ofrecen unha excelente relación calidade-prezo.
Os Trail Back Black Diamond son postes de aluminio moi resistentes.
• Bastón telescópico duradeiro de 3 seccións
• Sistema de axuste dobre FlickLock fiable
• Correa de pulso acolchada Solución máis manexable e para máis seguridade
• Empuñadura de goma ranurada para reducir as vibracións
• Extensión de mango estendida para mellorar o agarre en pasos empinados
• Puntos Flex Longs para un agarre moi bo
• Discos finos de trekking
Altura regulable: 63-140 cm
Dispoñible en 8 cores
Vendo o par

2193 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | aluminio |
| Peso | 570 g (par) |
| Cortar | axustable: 63-140 cm |
| Lonxitude dobrada | 63 cm |
| Número de fíos | 3 |
| sistema de suxeición | FlickLock dobre |
| Manexar | caucho estriado + extensión |
| correa de man | correa de solución |
| Punto | Punta Flex Long |
| Lavadora | Lavadoras finas de trekking |
| Referencia do fabricante | BD112509 / BD112227 / BD112552 |
Os postes Trail Back Black Diamond son postes de aluminio moi resistentes que se poden usar no inverno ou no verán.
Ofrecen estabilidade, fiabilidade e facilidade de axuste. O asa foi redeseñado para aumentar o confort e a nova correa Solution é máis fácil de manexar e ofrece máis seguridade.
O sistema Black Diamond FlickLock permítelle axustar a altura do pau desexado. Este sistema é coñecido pola súa fiabilidade e facilidade de axuste.
O sistema de axuste "FlickLock" (válvula):
O sistema de axuste de tamaño FlickLock foi deseñado pensando na eficiencia, a compacidade e a facilidade de uso.
O axuste FlickLock é de primeira calidade cando se trata de estilo rápido e lixeireza.
Debido a que a montaña require equipos fiables e resistentes, a tecnoloxía FlickLock ofrece axustes seguros, rápidos e sinxelos e facilita as horas que se dedican ao camiño.
Très bien
Bâtons légers et robustes. Système de réglage pratique avec indication de hauteur.
MGA toujours au top pour la livraison, merci!
Super!!
De super batons, une livraison rapide, très fluide