B010038
Vychádzkové / lyžiarske palice First Strike Black Diamond
First Strike sú 2-vrstvové celosezónne palice určené pre najmenších.
Ideálne na turistiku, lyžovanie alebo výlety na snežniciach.
• Vhodné pre mládež, nastaviteľná výška palice od 66-110 cm
• Gumená rukoväť s veľkosťou pre malé ruky, vybavená nylonovým popruhom na zápästie
• Systém nastavenia FlickLock (ventil) spoľahlivý a ľahko použiteľný
• Oceľové bezpečnostné hroty pre veľmi dobrý úchop
• Trekingové puky a freeridové zimné puky

8 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnosť | pár: 394 g |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 66-110 cm |
| Zložená dĺžka | 66 cm |
| Počet prameňov | 2 |
| upínací systém | FlickLock® |
| Rukoväť | guma |
| popruh na ruku | nastaviteľný nylonový popruh |
| Podložka | trekingové podložky a široké Freeride podložky |
| Referencia výrobcu | BD112158 |
Plnohodnotná 4-sezónna detská palica First Strike je vybavená nastavovacím systémom FlickLock.
Systém nastavenia "FlickLock" (ventil):
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.