B010038
Bastons d'esquí/esquí First Strike Black Diamond
Els First Strike són bastons de 2 capes per a tota la temporada destinats als més joves.
Ideal per fer senderisme, esquí o raquetes de neu.
• Apte per a joves, alçada regulable de 66-110 cm
• Mànec de goma de mida per a mans petites, equipat amb una corretja de canell de cinta de niló
• Sistema d'ajust FlickLock (vàlvula) fiable i fàcil d'utilitzar
• Punxes de seguretat d'acer per a una molt bona adherència
• Discos de trekking i discos d'hivern Freeride

8 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | el parell: 394 g |
| Tallar | ajustable: 66-110cm |
| Longitud plegada | 66 cm |
| Nombre de fils | 2 |
| sistema de subjecció | FlickLock® |
| Gestionar | goma d'esborrar |
| corretja de mà | corretja de niló ajustable |
| Rentadora | rentadores de trekking i rentadores Freeride amples |
| Referència del fabricant | BD112158 |
Un pal per a nens de 4 temporades amb totes les funcions, el First Strike inclou el sistema d'ajust FlickLock.
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.