B010038
First Strike Black Diamond Bastones de senderismo/esquí
Os First Strike son bastóns de 2 capas para toda a tempada destinados aos máis novos.
Ideal para sendeirismo, esquí ou raquetas de neve.
• Adecuado para mozos, altura regulable de 66-110 cm
• Asa de goma do tamaño para mans pequenas, provista dunha correa de pulso de nylon
• Sistema de axuste FlickLock (válvula) fiable e fácil de usar
• Puntas de seguridade de aceiro para un agarre moi bo
• Discos de trekking e discos de inverno Freeride

8 Elemento elementos:
En stock
Aviso: Últimos productos en stock!
Availability date: 2014-06-23
| Material | aluminio |
| Peso | o par: 394 g |
| Cortar | axustable: 66-110 cm |
| Lonxitude dobrada | 66 cm |
| Número de fíos | 2 |
| sistema de suxeición | FlickLock® |
| Manexar | caucho |
| correa de man | correa de nylon axustable |
| Lavadora | lavadoras de trekking e lavadoras de Freeride anchas |
| Referencia do fabricante | BD112158 |
Un bastón para nenos de 4 tempadas con todas as funcións, o First Strike presenta o sistema de axuste FlickLock.
O sistema de axuste "FlickLock" (válvula):
O sistema de axuste de tamaño FlickLock foi deseñado pensando na eficiencia, a compacidade e a facilidade de uso.
O axuste FlickLock é de primeira calidade cando se trata de estilo rápido e lixeireza.
Debido a que a montaña require equipos fiables e resistentes, a tecnoloxía FlickLock ofrece axustes seguros, rápidos e sinxelos e facilita as horas que se dedican ao camiño.