B010038
An Chéad Stailc Dubh Diamond Siúl / Sciáil Polannaigh
Is cuaillí 2 phéire uile-séasúr iad na Chéad Stailc atá beartaithe don duine is óige.
Ideal le haghaidh fánaíochta, sciála nó snowshoeing.
• Oiriúnach do dhaoine óga, airde bata inchoigeartaithe 66-110 cm
• Láimhseáil rubair meánmhéide do lámha beaga, feistithe le strap láimhe níolón uigí
• Córas coigeartaithe FlickLock (comhla) iontaofa agus éasca le húsáid
• Spící sábháilteachta cruach le haghaidh greim an-mhaith
• lachain mharcaíochta agus laonna geimhridh Freeride

8 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | an péire: 394 g |
| Gearr | inchoigeartaithe: 66-110cm |
| Fad fillte | 66 cm |
| Líon na snáitheanna | 2 |
| córas clampála | FlickLock® |
| Láimhseáil | rubair |
| strap láimhe | strap níolón inchoigeartaithe |
| Washer | leicneáin fálróid agus leicneáin leathana Freeride |
| Tagairt monaróir | BD112158 |
Cuaille kid 4-séasúr iomlán le feiceáil, gnéithe an Chéad Stailc an córas coigeartaithe FlickLock.
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.