B010282
Lyžiarska palica Carbon Whippet Black Diamond do strmého kopca - model 2019
Palica Carbon Whippet určená pre skialpinizmus je dvojdielna palica vybavená odnímateľným oceľovým šiltom (Whippet).
Pri použití v strmých stúpaniach sa dá Whippet veľmi ľahko odstrániť na miernych svahoch a pri zjazdoch.
• Nastaviteľná 2-dielna palica s hliníkovou hornou časťou a spodnou časťou z uhlíkových vlákien
• Ľahký, efektívny a odolný vďaka zmiešanej hliníkovej a karbónovej konštrukcii
• Inovatívny systém ClickLock na zabezpečenie Whippeta
• Odnímateľný oceľový hrot na prepnutie do „klasického“ režimu turistických palíc
• Vložka rukoväte pre lyžiarsky režim
• Pohodlný a nastaviteľný popruh na zápästie
• Veľký vrúbkovaný puk na prachový sneh
• Systém nastavenia FlickLock Pro, robustný, bezpečný a odolný
Dostupné v jednej veľkosti 100-140 cm
Predáva sa jednotlivo
Ideálne pre lyžiarske túry na strmých svahoch

198 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník a uhlík |
| Hmotnosť | 450 g (tyčinka+vyberačka na bič) |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 100-140 cm |
| Zložená dĺžka | 90 cm |
| Počet prameňov | 2 |
| upínací systém | FlickLock® Pro |
| Podložka | široký vrúbkovaný puk na prachový sneh |
| Referencia výrobcu | BD111564 |
Systém nastavenia "FlickLock® Pro":
Systém nastavenia veľkosti FlickLock bol navrhnutý s ohľadom na efektivitu, kompaktnosť a jednoduchosť použitia.
Nastavenie FlickLock je prvotriedne, pokiaľ ide o rýchly styling a ľahkosť.
Pretože hora vyžaduje spoľahlivé a odolné vybavenie, technológia FlickLock ponúka bezpečné, rýchle a jednoduché nastavenie a uľahčuje hodiny strávené na chodníku.
FlickLock® Pro, založený na FlickLock®, prináša revolúciu v dizajne nastavovacieho systému.
Pri zachovaní výhod FlickLock, FlickLock Pro ponúka priestorovo úsporný dizajn z nehrdzavejúcej ocele, ktorý dramaticky zlepšuje úroveň kvality uzamykania, pocitu a pevnosti.
Prednosti systému nastavenia FlickLock® Pro sú:
• Dizajn šetriaci priestor
• Dizajn s dvoma nápravami pre zvýšený pákový efekt a blokovanie
• Vysokokvalitná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele navrhnutá tak, aby vydržala
