L040049
Vreckový nôž Lacal
Cestovný dosah
Čo je lepšie, ako uložiť svoj opinel do rukoväte vychádzkovej palice, aby ste naň nezabudli!
Lacal a jeho vynálezca Pascal Guidetti vám ponúkajú túto nádhernú autentickú hliníkovú palicu s drevenou dyhou a s opinelovým nožom integrovaným do rukoväte.
Povinná výbava na prechádzky, hubárčenie, expedície a bivakovanie.
• Nastaviteľná od 65 do 125 cm
• Stupňovanie pre jednoduché nastavenie výšky palice
• 3-dielna teleskopická palica
• 100% hliníková konštrukcia 7075 T6: ľahký, pevný a odolný materiál
• Drevená dyha
• Alu System Lock Systém nastavenia výšky véčkovej tyče
• Korková rukoväť pre maximálne pohodlie
• Nastaviteľný a priedušný popruh na zápästie
• Hrot z karbidu volfrámu
• Podložka Trekkin a široká podložka na zimu
Predáva sa jednotlivo
Vychádzková palica vyvinutá vo Francúzsku v Grenobli Pascalom Guidetti, známym vynálezcom technického outdoorového vybavenia

497 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | Hliník 7075 T6 s drevenou dyhou |
| Hmotnosť | 270 g |
| Vystrihnúť | nastaviteľná: 65 až 125 cm |
| Zložená dĺžka | 65 cm |
| Počet prameňov | 3 (16 / 14 / 12 mm) |
| upínací systém | Alu System Lock ventil |
| Rukoväť | prírodný korok |
| popruh na ruku | priedušné a nastaviteľné |
| Bod | Hrot na výmenu karbidu volfrámu |
| Podložka | leto Zima |
| Referencia výrobcu | FT-06-003 |
technológie:
• Alu System Lock
• Korková rukoväť Simple Grip
• Pointe Change Tip en carbure de Tungstène avec rondelle à visser remplaçable (été/hiver)