L040049
Lacal Stick-zakmes
Reisbereik
Wat is er beter dan uw opinel in het handvat van uw wandelstok te bewaren, zodat u hem niet vergeet!
Lacal en zijn uitvinder Pascal Guidetti bieden u deze prachtige authentieke aluminium stok aan met houtfineer en met een opinelmes geïntegreerd in het handvat.
Een must-have voor wandelingen, paddenstoelen plukken, expedities en bivakken.
• Verstelbaar van 65 tot 125 cm
• Gradaties voor eenvoudige aanpassing van de stokhoogte
• Telescoopsteel uit 3 delen
• 100% 7075 T6 aluminium constructie: lichtgewicht, sterk en duurzaam materiaal
• Houtfineer
• Alu systeemslot Clamshell Stick-hoogteverstellingssysteem
• Kurken handgreep voor maximaal comfort
• Verstelbare en ademende polsband
• Wolfraamcarbide punt
• Trekkin wasmachine en brede wasmachine voor de winter
Individueel verkocht
Wandelstok ontwikkeld in Frankrijk in Grenoble door Pascal Guidetti, bekende uitvinder van technische outdooruitrusting

497 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | 7075 T6 aluminium met houtfineer |
| Gewicht | 270 g |
| Snee | verstelbaar: 65 tot 125 cm |
| Opgevouwen lengte | 65 cm |
| Aantal strengen | 3 (16 / 14 / 12 mm) |
| klemsysteem: | Alu Systeem Vergrendelklep |
| Omgaan met | natuurlijke kurk |
| polsbandje | ademend en verstelbaar |
| Punt | Wisseltip van wolfraamcarbide |
| Wasmachine | zomer winter |
| Referentie fabrikant: | FT-06-003 |
Technologieën:
• Alu systeemslot
• Simple Grip kurken handgreep
• Pointe Change Tip en carbure de Tungstène avec rondelle à visser remplaçable (été/hiver)