L040049
Kapesní nůž Lacal Stick
Dojezdová vzdálenost
Co je lepšího, než uložit svůj opinel do rukojeti vycházkové hole, abyste na něj nezapomněli!
Lacal a jeho vynálezce Pascal Guidetti vám nabízejí tuto nádhernou autentickou hliníkovou hůl s dřevěnou dýhou a s opinelovým nožem integrovaným do rukojeti.
Nezbytnost pro procházky, houbaření, expedice a bivakování.
• Nastavitelná od 65 do 125 cm
• Stupnice pro snadné nastavení výšky tyče
• 3dílná teleskopická tyč
• 100% hliníková konstrukce 7075 T6: lehký, pevný a odolný materiál
• Dřevěná dýha
• Alu System Lock Systém nastavení výšky véčkové násady
• Korková rukojeť pro maximální pohodlí
• Nastavitelný a prodyšný popruh na zápěstí
• Hrot z karbidu wolframu
• Podložka Trekkin a široká podložka na zimu
Prodáváno jednotlivě
Vycházková hůl vyvinutá ve Francii v Grenoblu Pascalem Guidetti, známým vynálezcem technického outdoorového vybavení

497 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | 7075 T6 hliník s dřevěnou dýhou |
| Hmotnost | 270 g |
| Střih | nastavitelné: 65 až 125 cm |
| Složená délka | 65 cm |
| Počet pramenů | 3 (16 / 14 / 12 mm) |
| upínací systém | Alu System Lock ventil |
| Rukojeť | přírodní korek |
| řemínek na ruku | prodyšné a nastavitelné |
| Směřovat | Hrot pro výměnu karbidu wolframu |
| Podložka | léto Zima |
| Reference výrobce | FT-06-003 |
Technologie:
• Alu System Lock
• Korková rukojeť Simple Grip
• Pointe Change Tip en carbure de Tungstène avec rondelle à visser remplaçable (été/hiver)