T010179-01
Hliníkové taktil sa drží 2 TSL -Tactil Series
Nový dizajn
Nastaviteľné a robustné vďaka hliníkovej konštrukcii sú 2 hliníkové tyčinky TSL vhodný na začatie nordickej chôdze, keď praktizujúci ešte nepozná svoju ideálnu dĺžku palice.
Tento model je možné zvoliť aj tak, aby predstavoval park testovacích tyčiniek pre nadriadeného.
• 2 -strap teleskopické palice (Ø 16 mm)
• 100% letecký hliník 7075
• Robustná konštrukcia
• Nastaviteľná dĺžka od 85 do 140 cm
• Hmotnosť: 275 g palice
• Dĺžka zloženej tyčinky: 85 cm
• Jednoduchý a rýchly systém externého systému systému
• S mäkkou rukoväťou
• Gantelet Amovible Magnetic System (Breet TSL)
• Pravý volfrámový bod
• Pad Crossover 8 Crampon pre mimoriadny háčik a podporu na všetkých druhoch terénu
Pár predal
Všestranné palice pre severskú chôdzu a turistiku

498 Položka položky
Skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum: 2014-06-23
| Materiál | hliník 7075 |
| Hmotnosť | 275 g × 2 |
| Vystrihnúť | Nastaviteľné od 85 do 140 cm |
| Zložená dĺžka | 85 cm |
| Počet prameňov | 2 |
| upínací systém | Externý zámkový systém |
| Priemer vlákna | 16 mm |
| Rukoväť | Mäkký |
| Bod | rovný volfrám |
| Gantelet | uľahčovaný magnetický systém |
| Pad | 8 cvočkový kríženec |
Použité technológie:
Magic Strap Magnetic Concept
Vďaka svojej magnetickej, magickej, hravej a jedinečnej technológii sa pripevnenie rukavice na palicu stane detskou hrou. Na zavesenie netreba dobre mieriť, je to palica, ktorá sa k vám dostane vďaka magnetickému systému. Zabezpečené a uzamknuté, nehrozí náhodné odpojenie počas chôdze. Jednoduché stlačenie hornej časti rukoväte stačí na to, aby ste sa oslobodili od palice.
Ergonomická rukavica poskytuje skutočnú oporu, je pohodlná a presná. Jeho priedušné a pohodlné tkaniny, ako aj početné zosilnenia po obvode prispievajú k reaktívnej obnove síl a presnej podpore.
Crossover Pad Concept (patentovaný TSL)
Už žiadne hroty, žiadne odnímateľné vypchávky, ktoré by ste mali odstrániť alebo nasadiť počas chôdze, Crossover Pad sa počas chôdze prispôsobuje rôznym drsnostiam terénu, bez ohľadu na terén, s ktorým sa stretnete, pre mimoriadnu priľnavosť a podporu. 8 kolíkov sa pri kontakte so zemou deformuje, aby sa prilepili, uchopili a prilepili čo najbližšie k zemi.
Uťahovanie systému vonkajšieho zámku
Externý nastavovací systém ponúka vynikajúcu odolnosť voči všetkým atmosférickým podmienkam a umožňuje spoľahlivé a rýchle nastavenie.