T010179-01
Aluminijeve taktilne palice 2 TSL -Tactil Series
Nov dizajn
Nasta
Ta model je mogoče izbrati tudi za sestavljanje parka testnih palic za nadzornika.
• 2 -Strap teleskopske palice (Ø 16 mm)
• 100% aeronavtični aluminij 7075
• Robustna izdelava
• Nastavljiva dolžina od 85 do 140 cm
• Teža: 275 g palice
• Zložena dolžina palice: 85 cm
• Preprost in hiter sistemski sistemski sistem
• Mehki dvo-materialni ročaj
• Ganteletni magnetni sistem (Brevet TSL)
• Desna volframova točka
• PAD Crossover 8 Crospone za izjemen kavelj in podporo na vseh vrstah terena
Prodan par
Vsestranske palice za nordijsko hojo in pohodništvo

498 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | 7075 aluminij |
| Utež | 275 G × 2 |
| Izrežite | Nastavljivo od 85 do 140 cm |
| Zložena dolžina | 85 cm |
| Število pramenov | 2 |
| vpenjalni sistem | Zunanji sistem zaklepanja |
| Premer pramena | 16 mm |
| Ročaj | Mehki bi-material |
| Točka | ravni volfram |
| Gantelet | AMVIBLE MAGNETNI SISTEM |
| Podloga | 8 čepni križanec |
Uporabljene tehnologije:
Magnetni koncept traku
Zahvaljujoč magnetni, čarobni, igrivi in u200bu200bedinstveni tehnologiji je pritrditev rokavice na palico otroška igra. Ni vam treba dobro ciljati, da bi ga obesili, zahvaljujoč magnetnemu sistemu pride do palice. Zavarovano in zaklenjeno, ni nevarnosti nenamernega ločitve med hojo. Preprost pritisk na vrh ročaja je dovolj, da se osvobodite palice.
Ergonomska rokavica nudi resnično podporo, udobna in natančna. Njegove zračne in udobne tkanine ter številne ojačitve po obodu prispevajo k reaktivnemu okrevanju sil in natančni podpori.
Koncept Crossover Pad (patentiran TSL)
Nič več konic, ni več odstranljivih blazinic, ki jih je treba med hojo odstraniti ali namestiti nazaj, Crossover Pad se skozi celotno hojo prilagaja različnim neravninam tal, ne glede na teren, na katerem naletite, za izjemen oprijem in podporo. 8 čepov se ob stiku s tlemi deformira, da se oprimejo, oprimejo in držijo čim bližje tlom.
Zunanji sistem zaklepanja Serrage
Zunanji sistem prilagajanja nudi odlično odpornost na vse atmosferske razmere in omogoča zanesljivo in hitro prilagajanje.