T010179-01
Алуминиев тактил пръчки 2 TSL -tactil Series
Нов дизайн
Регулируема и здрава благодарение на алуминиевата конструкция, алуминиевите пръчици от 2 TSL са подходящи за започване на скандинавска ходене, когато практикуващият все още не знае идеалната си дължина на пръчката.
Този модел може да бъде избран и за съставяне на парк от тестови пръчки за ръководителя.
• 2 -Постени телескопични пръчици (Ø 16 мм)
• 100% аеронавигационен алуминий 7075
• Здрава конструкция
• Регулируема дължина от 85 до 140 cm
• Тегло: 275 g пръчката
• Сгъната дължина на пръчката: 85 cm
• Проста и бърза система външна система
• Мека двуматериална дръжка
• Gantelet Amovible Magnetic System (Brevet TSL)
• Дясна волфрамова точка
• Кросоувър на PAD 8 крампи за изключителна кука и подкрепа на всички видове терен
Продадох двойката
Универсални пръчки за скандинавска ходене и туризъм

498 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | 7075 алуминий |
| Тегло | 275 g × 2 |
| Разрез | Регулируем от 85 до 140 cm |
| Сгъната дължина | 85 cm |
| Брой нишки | 2 |
| система за затягане | Външна система за заключване |
| Диаметър на нишката | 16 mm |
| Дръжка | Мека двуматериална |
| Точка | прав волфрам |
| Гантелет | магнитна система за магнитна |
| Подложка | кросоувър с 8 шипове |
Използвани технологии:
Магнитна концепция за каишка
Благодарение на неговата магнитна, магическа, игрива и уникална технология, закрепването на ръкавицата ви към пръчката става детска игра. Няма нужда да се прицелвате добре, за да го окачите, това е пръчката, която идва при вас благодарение на магнитната система. Обезопасен и заключен, няма риск от случайно откъсване по време на ходене. Просто натискане на горната част на дръжката е достатъчно, за да се освободите от пръчката.
Ергономичната ръкавица осигурява истинска опора, удобна и прецизна. Неговите дишащи и удобни материи, както и многобройните му подсилвания по периметъра допринасят за реактивно възстановяване на силите и прецизна опора.
Концепция за кросоувър подложка (патентована от TSL)
Без повече шипове, няма повече подвижни подложки за премахване или поставяне обратно по време на разходката, Crossover Pad се адаптира по време на разходката към различните неравности на земята, независимо от терена, който срещате, за изключително сцепление и подкрепа. 8-те шипове се деформират при контакт със земята, за да се придържат, захващат и залепват възможно най-близо до земята.
Външна заключваща система Serrage
Външна система за регулиране предлага отлична устойчивост на всякакви атмосферни условия и позволява надеждна и бърза настройка.