T010179-01
Hliníkové taktilové tyčinky 2 TSL -Tactil Series
Nový design
Nastavitelné a robustní díky konstrukci hliníku jsou 2 TSL hliníkové taktilové tyčinky vhodné pro zahájení severské chůze, když praktik dosud nezná jeho ideální délku tyčinky.
Tento model může být také vybrán tak, aby tvořil park testovacích tyčinek pro supervizora.
• 2 -sstapovací teleskopické tyčinky (Ø 16 mm)
• 100% letecký hliník 7075
• Robustní konstrukce
• Nastavitelná délka od 85 do 140 cm
• Hmotnost: 275 g hůl
• Skládaná délka tyčinky: 85 cm
• Jednoduchý a rychlý systém externího systému systému
• Měkká rukojeť bi-materiálu
• Gantelet Amovible Magnetický systém (Brevet TSL)
• Pravý wolframový bod
• PAD Crossover 8 Křeče pro mimořádný háček a podpora na všech typech terénu
Pár prodal
Všestranné tyčinky pro severskou chůzi a turistiku

498 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník 7075 |
| Hmotnost | 275 g × 2 |
| Střih | Nastavitelné od 85 do 140 cm |
| Složená délka | 85 cm |
| Počet pramenů | 2 |
| upínací systém | Externí systém zámku |
| Průměr pramene | 16 mm |
| Rukojeť | Měkké bi-materiál |
| Směřovat | rovný wolfram |
| Gantelet | Amovibilní magnetický systém |
| Podložka | Křížení s 8 cvočky |
Použité technologie:
Magic Strap Magnetický koncept
Díky své magnetické, magické, hravé a jedinečné technologii se připevnění rukavice na hůl stane dětskou hrou. K zavěšení není třeba dobře mířit, je to tyč, která se k vám dostane díky magnetickému systému. Zajištěné a uzamčené, nehrozí náhodné odlepení během chůze. K vysvobození z hůlky postačí jednoduché stisknutí na horní část rukojeti.
Ergonomická rukavice poskytuje skutečnou oporu, je pohodlná a přesná. Jeho prodyšné a pohodlné tkaniny stejně jako četné zesílení po obvodu přispívají k reaktivnímu zotavení sil a přesné podpoře.
Crossover Pad Concept (patentováno TSL)
Už žádné hroty, žádné odnímatelné vycpávky, které je třeba během chůze sundávat nebo nasazovat, Crossover Pad se během chůze přizpůsobí různým nerovnostem terénu, bez ohledu na terén, se kterým se setkáte, pro mimořádnou přilnavost a podporu. 8 kolíků se při kontaktu se zemí deformuje, aby přilnulo, uchopilo a přilepilo co nejblíže k zemi.
Systém vnějšího zámku Serrage
Externí nastavovací systém nabízí vynikající odolnost vůči všem atmosférickým podmínkám a umožňuje spolehlivé a rychlé nastavení.