P030265
Vponka za zaklepanje Spirit Screw-Lock Petzl
Različica vponke Spirit Petzl z vijačno ključavnico.
• Zelo lahek (45 g) in zelo kompakten
• Širše kontaktne površine za lažji prehod vrvi
• Odsek v obliki črke H za zelo dobro razmerje med trdnostjo in lahkotnostjo
• Zasnova ključavnice za gladko striženje in odpenjanje
• H odsek za zelo dober oprijem med rokovanjem
• Zategovanje vijakov za učinkovito zaklepanje (umazano okolje)
• Rdeči vizualni indikator, ki označuje, da vponka ni zaklenjena

112 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Utež | 45 g |
| Materiali | aluminij |
| Garancija | 3 leta |
| Certifikati | CE EN 362 / CE EN 12275 tip B / UIAA |
| Sistem zaklepanja | Vijačna ključavnica |
| Moč glavne osi | 23 kN |
| Odpornost na odprte prste | 9 kN |
| Majhna osna moč | 8 kN |
| Odpiranje | 18 mm |
| Referenca proizvajalca | M53A SL |
très bon matériel
Livraison nickel, matériel de grande marque, très fiable et léger.