P030265
Karabinek z blokadą Spirit Screw-Lock Petzl
Zakręcana wersja karabinka Spirit Petzl.
• Bardzo lekki (45 g) i bardzo kompaktowy
• Szersze powierzchnie styku ułatwiające przejście liny
• Przekrój w kształcie litery H zapewnia bardzo dobry stosunek wytrzymałości do lekkości
• Konstrukcja z blokadą klawiszy zapewniająca płynne przycinanie i odpinanie
• Sekcja H zapewnia bardzo dobrą przyczepność podczas obsługi
• Dokręcanie śrub w celu skutecznego zablokowania (brudne środowisko)
• Czerwony wskaźnik wizualny wskazujący, że karabinek nie jest zablokowany

112 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 45 g |
| Materiały | aluminium |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 362 / CE EN 12275 typ B / UIAA |
| System zamków | Blokada śrubowa |
| Siła głównej osi | 23 kN |
| Opór otwartego palca | 9 kN |
| Siła osi małej | 8 kN |
| Otwarcie | 18 mm |
| Numer referencyjny producenta | M53A SL |
très bon matériel
Livraison nickel, matériel de grande marque, très fiable et léger.