P030265
Biotáille Scriú-Lock Petzl carabiner Glasáil
Leagan scriú-ghlas den carabiner Spirit Petzl.
• An-éadrom (45 g) agus an-dlúth
• Dromchlaí teagmhála níos leithne chun sliocht an rópa a éascú
• Roinn H-chruthach le haghaidh cóimheas neart/éadroime an-mhaith
• Dearadh eochairghlasála le haghaidh bearradh mín agus díghearradh
• Roinn H le haghaidh greim an-mhaith le linn láimhseála
• Géarú scriú le haghaidh glasáil éifeachtach (timpeallacht salach)
• Táscaire dearg amhairc a thugann le fios nach bhfuil an carabiner faoi ghlas

112 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 45 g |
| Ábhair | alúmanaim |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 362 / CE EN 12275 cineál B / UIAA |
| Córas glasála | Scriú-Lock |
| Neart ais mór | 23 kN |
| Friotaíocht finger oscailte | 9 kN |
| Neart mion-ais | 8 kN |
| Ag oscailt | 18 mm |
| Tagairt monaróir | M53A SL |
très bon matériel
Livraison nickel, matériel de grande marque, très fiable et léger.