P030265
Zamykací karabina Spirit Screw-Lock Petzl
Šroubovací verze karabiny Spirit Petzl.
• Velmi lehký (45 g) a velmi kompaktní
• Širší kontaktní plochy pro usnadnění průchodu lana
• Část ve tvaru H pro velmi dobrý poměr pevnost/lehkost
• Design Keylock pro plynulé zapínání a vypínání
• H sekce pro velmi dobrý úchop při manipulaci
• Utahování šroubů pro účinné zajištění (špinavé prostředí)
• Červený vizuální indikátor, který signalizuje, že karabina není zajištěna

112 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| Hmotnost | 45 g |
| Materiály | hliník |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE EN 362 / CE EN 12275 typ B / UIAA |
| Systém zámku | Screw-Lock |
| Pevnost hlavní osy | 23 kN |
| Otevřený odpor prstů | 9 kN |
| Odpor vedlejší osy | 8 kN |
| Otevírací | 18 mm |
| Reference výrobce | M53A SL |
très bon matériel
Livraison nickel, matériel de grande marque, très fiable et léger.