P030265
Mosquetó amb bloqueig Spirit Screw-Lock Petzl
Versió de bloqueig de cargol del mosquetó Spirit Petzl.
• Molt lleuger (45 g) i molt compacte
• Superfícies de contacte més àmplies per facilitar el pas de la corda
• Secció en forma d'H per a una molt bona relació resistència/lleugeresa
• Disseny de bloqueig de tecles per a un tall i desenganxament suaus
• Secció H per a una molt bona adherència durant el maneig
• Apretament de cargols per a un bloqueig efectiu (entorn brut)
• Indicador visual vermell que indica que el mosquetó no està bloquejat

112 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 45 g |
| Materials | alumini |
| Garantia | 3 anys |
| Certificats | CE EN 362 / CE EN 12275 tipus B / UIAA |
| Sistema de tancament | Bloqueig de cargol |
| Força de l'eix principal | 23 kN |
| Resistència dels dits oberts | 9 kN |
| Força de l'eix menor | 8 kN |
| Obertura | 18 mm |
| Referència del fabricant | M53A SL |
très bon matériel
Livraison nickel, matériel de grande marque, très fiable et léger.