G010116
Nov model 2017-2018
Kompaktne 4-delne teleskopske palice za vse letne čase (poletje/zima), opremljene z aluminijastim sistemom Easy Lock (na preklop).
Zelo kompakten, prilega se v vsak nahrbtnik.
Palice namenjene za kratke ali dolge pohode, krpljanje...
• 3-delna teleskopska palica
• Zelo kompakten v zloženem stanju (58 cm)
• 80 % Carbon Ultra Tech (zelo lahek)
• Močan aluminijasti sistem za nastavitev Easy Lock
• Ročaj R-Go Light za maksimalno udobje
• Tanki (60 mm) treking paki in široki (90 mm) ploščki za zimski puder
Palica izdelana v Franciji v Grenoblu.
Doživljenjska garancija.
Prodam par z 2 paroma podložk (poletni 60 mm, zimski 90 mm)



6 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Material | Carbon Ultra Tech 80% |
| Utež | 227 g |
| Izrežite | nastavljiva 58-125 cm (maks.) |
| Število pramenov | 4 |
| vpenjalni sistem | Easy Lock aluminij |
| Premer pramena | 18 / 16 / 14 / 12 |
| Ročaj | R-Go Light |
| ročni trak | Lahek udoben zapestni pas |
| Točka | stožčasto z volframovo konico |
| Pluta | gume |
| Pralec | 60 mm za treking in 90 mm za zimo |
| Referenca proizvajalca | R10796 |

Opremljen z aluminijastim sistemom Easy Lock (enostavna in robustna nastavitev višine palice), bodo ljubitelji pohodništva cenili R-Light Carbon Compact zaradi izjemno majhne teže in predvsem zaradi kompaktnosti (samo 53 cm, ko je zložen).
Njegova posebna sestava v Carbon Ultra Tech mu daje visoko odpornost.
Ročaj R-Go Light:
Ročaj R-Go Light Guidetti prinaša udobje in lahkotnost palice. Njegov ergonomski penasti rokav omogoča dober oprijem in polaganje roke med opore. Njegov gumb ponuja več oprijemov glede na teren (navzdol, navkreber, pobočje), dodatek premaza "soft touch" pa poveča udobje uporabe.
Njegov širok pas nudi največjo lahkoto:
- njegov sistem pritrditve zagotavlja dobro oporo na palici in omogoča sprostitev roke pri potiskanju
- zračna notranja tkanina, mehak in fleksibilen nastavljiv trak ter ovoj na vrhu, da lahko trak drsite, ko je zapestni trak nastavljen

Sistem za nastavitev Easy Lock Alu:
Sistem za nastavitev je opremljen z Easy Lock z aluminijasto loputo in nastavitvenim kolesom, ki je opremljen z omejevalnikom za večjo vpenjalno silo. Aluminij zagotavlja robustnost sistemu, zamašek gumba ga drži vedno na mestu.

Dvojna diploma:
Za čim boljšo prilagoditev višine palic Guidetti palice opremi z dvojno skalo.
Nastavitev višine 2 drogov je tako homogena, za boljše ravnotežje in večjo odpornost palic.


Bâtons R-Light Carbon Compact Guidetti
Superbe design, solidité, compact.
Rien à redire.
R light carbon compact
Bonne qualité.
Look superbe.
Je suis moins convaincu par le système easy lock que je ne trouve pas plus commode que l'ancien système (terre de trek)