G010116
Nieuw model 2017-2018
Compacte 4-delige telescoopstelen voor alle seizoenen (zomer/winter), voorzien van het aluminium Easy Lock (clamshell) systeem.
Zeer compact, past in elke rugzak.
Stokken bedoeld voor korte of lange afstanden wandelen, sneeuwschoenwandelen...
• 3-delige telescopische wapenstok
• Zeer compact opgevouwen (58 cm)
• 80% Carbon Ultra Tech (zeer licht)
• Heavy-duty Easy Lock aluminium verstelsysteem
• R-Go Light handgreep voor maximaal comfort
• Dunne (60 mm) trekkingpucks en brede (90 mm) pucks voor winterpoeder
Stok gemaakt in Frankrijk in Grenoble.
Levenslange garantie.
Verkocht het paar met 2 paar ringen (een zomer van 60 mm, een winter van 90 mm)



6 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum:
| Materiaal | Koolstof Ultra Tech 80% |
| Gewicht | 227 g |
| Snee | verstelbaar 58-125cm (max) |
| Aantal strengen | 4 |
| klemsysteem: | Easy Lock aluminium |
| Draaddiameter: | 18 / 16 / 14 / 12 |
| Omgaan met | R-Go-lamp |
| polsbandje | Lichte comfortabele polsband |
| Punt | conisch met wolfraam tip |
| Kurk | rubber |
| Wasmachine | 60 mm voor trekking en 90 mm voor winter |
| Referentie fabrikant: | R10796 |

Uitgerust met het aluminium Easy Lock-systeem (eenvoudige en robuuste aanpassing van de hoogte van de paal), zullen wandelliefhebbers de R-Light Carbon Compact waarderen vanwege zijn ultralichte gewicht en vooral vanwege zijn compactheid (slechts 53 cm opgevouwen).
De bijzondere samenstelling in Carbon Ultra Tech geeft het een hoge weerstand.
De R-Go Light-greep:
Het R-Go Light Guidetti-handvat brengt comfort en lichtheid aan de stick. De ergonomische schuimrubberen hoes zorgt voor een goede grip en om de hand te leggen tijdens de ondersteuning. De knop biedt meerdere grepen, afhankelijk van het terrein (bergafwaarts, bergopwaarts, helling) en de toevoeging van de "soft touch"-coating maximaliseert het gebruikscomfort.
De brede riem biedt maximaal gemak:
- het bevestigingssysteem garandeert een goede ondersteuning op de paal en laat de hand los bij het duwen
- een ademende vochtafvoerende binnenstof, een zachte en flexibele verstelriem en een schede aan de bovenkant om de riem te kunnen schuiven zodra de polsriem is aangepast

Het Easy Lock Alu verstelsysteem:
Het verstelsysteem is voorzien van een Easy Lock met aluminium klep en een verstelwiel voorzien van een aanslag voor meer klemkracht. Het aluminium geeft het systeem robuustheid, de knopstopper houdt het altijd op zijn plaats.

De dubbele graduatie:
Om de hoogteverstelling van de palen zo goed mogelijk af te stellen, rust Guidetti de palen uit met een dubbele schaalverdeling.
De hoogteverstelling van de 2 palen is dus homogeen, voor een betere balans en verhoogde weerstand van de palen.


Bâtons R-Light Carbon Compact Guidetti
Superbe design, solidité, compact.
Rien à redire.
R light carbon compact
Bonne qualité.
Look superbe.
Je suis moins convaincu par le système easy lock que je ne trouve pas plus commode que l'ancien système (terre de trek)