B010628
Alpine Carbon Cork Whippet Ready Black Diamond pohodniške palice – serija alpskih treking palic
Alpine Carbon Cork WR so vrhunske palice za vse vremenske razmere, iz 100 % karbona in opremljene s posebnimi ročaji "Accessory Ready" za pritrditev univerzalnega adapterja za kamero ali Whippet peak.
• 3-delna teleskopska palica
• Sestava iz 100% ogljikovih vlaken
• Ročaj pripravljen za dodatno opremo
• Dvojni sistem za nastavitev FlickLock Pro visoke trdnosti
• Aluminijasta konstrukcija FlickLock Pro, lažja in enostavnejša za uporabo
• Ročaj iz naravne plute z gumbom za dvojno gostoto
• Varnejši in bolj vodljiv podložen zapestni pas različnih širin (odvaja vlago in diha)
• Podaljšek iz nedrseče EVA pene pod ročajem
• Nasveti Flex Tech za uporabo karbidnih ali gumijastih konic
• Tanki 38 mm treking ploščki in združljivi s 100 mm puderji za zimski puder (na voljo kot opcija)
Nastavljiva višina: 61-130 cm
Prodan par
Palice za pohodnike, ki iščejo vrhunske palice in cenijo večnamenski ročaj

191 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | 100% ogljik |
| Utež | 500 g (par) |
| Izrežite | nastavljiva: 61-130 cm |
| Zložena dolžina | 63 cm |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | FlickLock® Pro nov dizajn |
| Ročaj | pluta s podaljšanim podaljškom iz lahke in oprijemljive EVA pene |
| ročni trak | podložen, odvaja vlago in zračen zapestni pas različnih širin |
| Točka | Zamenljiva karbidna tech konica in gumijasta tech konica |
| Pralec | Trekking slim (za poletje) in združljiv s puderjem (široko za dviganje v snegu) |
| Referenca proizvajalca | BD112223 |
Dodatki, združljivi z ročajem Whippet Ready:
Oprijem Whippet Ready palic Alpine Carbon Cork WR je združljiv z naslednjimi dodatki Black Diamond:
- Univerzalni adapter ¼-20, ki vam omogoča pritrditev kamere ali katere koli druge naprave
- Whippet Peak
- vrh Alpine Whippet
- pripomoček Distance UL Shelter, ki vam omogoča zamenjavo palic šotora s palicami
Sistem prilagajanja "FlickLock® Pro":
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost in enostavno uporabo.
Nastavitev FlickLock je vrhunska, ko gre za hitro oblikovanje in lahkotnost.
Ker gora zahteva zanesljivo in odporno opremo, tehnologija FlickLock ponuja varne, hitre in enostavne nastavitve ter olajša ure, preživete na poti.
FlickLock® Pro, ki temelji na FlickLock®, revolucionira zasnovo sistema za prilagajanje.
Ob ohranjanju prednosti FlickLock, FlickLock Pro ponuja prostorsko varčno zasnovo iz nerjavečega jekla, ki dramatično izboljša raven kakovosti, občutka in trdnosti zaklepanja.
Poudarki nastavitvenega sistema FlickLock® Pro so:
• Zasnova, ki prihrani prostor
• Dvoosna zasnova za večji vzvod in zaklepanje
• Visokokakovostna konstrukcija iz nerjavečega jekla, zasnovana za dolgo življenjsko dobo

Zamenljivi nasveti "Tehnični nasveti z Wavelock":
- Zamenljive karbidne konice Tech za boljši oprijem na ledu in drugih trdih površinah
- Rubber Tech konice, brez oznak, z zmanjšanim hrupom, ki ne poškodujejo poti ali skale in nudijo odličen oprijem