B010628
Polannaigh Trekking Black Diamond Réidh - Sraith Polannaigh Trekking Alpach
Is cuaillí ard-deireadh, uile-aimsire, 100% carbóin iad na Alpine Carbon Cork WR agus tá greamanna sonracha "Réidh Cúlpháirtí" acu chun cuibheoir uilíoch a cheangal le haghaidh ceamara nó buaic Whippet.
• bata teileascópach 3-alt
• Comhdhéanamh i snáithín carbóin 100%.
• Cúlpháirtí Réidh Láimhseáil
• Córas coigeartaithe dé-ard-neart FlickLock Pro
• Tógáil alúmanam an FlickLock Pro, níos éadroime agus níos éasca le húsáid
• Láimhseáil corc nádúrtha le cnapán dé-dlúis
• Strap chaol na láimhe il-leithead línithe níos sábháilte agus níos soláimhsithe (sciatháil taise agus in-análú)
• Síneadh cúr EVA neamh-duillín leathnaithe faoin láimhseáil
• Leideanna Flex Tech maidir le leideanna carbide nó rubair a úsáid
• Muiceanna trekking tanaí 38 mm agus comhoiriúnach le laonna Púdar 100 mm le haghaidh púdar geimhridh (ar fáil mar rogha)
Airde inchoigeartaithe: 61-130cm
Dhíol an péire
Polannaigh do hikers atá ag lorg cuaillí ard-deireadh agus a bhfuil meas ar an láimhseáil ilfheidhm

191 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | 100% carbóin |
| Meáchan | 500g (péire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 61-130cm |
| Fad fillte | 63 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | Dearadh nua FlickLock® Pro |
| Láimhseáil | corc le síneadh leathnaithe i cúr EVA éadrom agus grippy |
| strap láimhe | strap caol vari-leithead línéadaigh, taise-wicking agus breathable |
| Pointe | Barr teicneolaíochta idirmhalartaithe chomhdhúile agus tip teicneolaíochta rubair |
| Washer | Trekking caol (don samhradh) agus Púdar comhoiriúnach (leathan le haghaidh ardaitheoir sa sneachta) |
| Tagairt monaróir | BD112223 |
Gabhálais atá comhoiriúnach leis an hanla Whippet Ready:
Tá greim Whippet Ready de na cuaillí Alpach Carbóin Chorcaí WR comhoiriúnach leis na gabhálais Black Diamond seo a leanas:
- an cuibheoir Uilíoch ¼-20 a ligeann duit ceamara nó gléas ar bith eile a cheangal
- Buaic Fuipéad
- Buaic Fuipéad Alpach
- cúlpháirtí Distance UL Shelter a ligeann duit cuaillí a chur in ionad cuaillí an tent
An córas coigeartaithe "FlickLock® Pro":
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
Bunaithe ar an FlickLock®, déanann an FlickLock® Pro dearadh an chórais choigeartaithe a réabhlóidiú.
Cé go gcoimeádtar na buntáistí a bhaineann le FlickLock, cuireann an FlickLock Pro dearadh cruach dhosmálta spás-shábháil ar fáil a fheabhsaíonn go mór an leibhéal cáilíochta glasála, braite agus neart.
Is iad buaicphointí chóras coigeartaithe FlickLock® Pro:
• Dearadh a shábháil spás
• Dearadh dé-acastóra chun giaráil agus glasáil méadaithe
• Tógáil cruach dhosmálta ardchaighdeáin atá deartha le maireachtáil

Na leideanna idirmhalartaithe "Leideanna Teicneolaíochta Le Wavelock":
- Comhdhúile idirmhalartaithe Leideanna teicniúla chun greim níos fearr a fháil ar oighear agus ar dhromchlaí crua eile
- Spící Rubber Tech, neamh-mharcála, le torann laghdaithe, nach ndéanann damáiste do na cosáin ná don charraig agus a thairgeann greim den scoth