B010628
Alpine Carbon Cork Whippet Ready Black Diamond Trekkingstokken - Alpine Trekkingstokken Series
De Alpine Carbon Cork WR zijn high-end, all-weather stokken, 100% carbon en voorzien van specifieke "Accessory Ready" handvatten voor het bevestigen van een universele adapter voor een camera of een Whippet peak.
• 3-delige telescopische wapenstok
• Samenstelling in 100% koolstofvezel
• Accessoire klaar handvat
• Zeer sterk dubbel FlickLock Pro-verstelsysteem
• Aluminium constructie van de FlickLock Pro, lichter en gebruiksvriendelijker
• Handvat van natuurkurk met knop met dubbele dichtheid
• Veiliger en beter hanteerbaar gevoerde polsband met verschillende breedtes (vochtafvoerend en ademend)
• Verlengde antislip EVA-schuimverlenging onder het handvat
• Flex Tech-tips voor het gebruik van hardmetalen of rubberen tips
• Dunne 38 mm trekkingpucks en compatibel met 100 mm poederpucks voor winterpoeder (verkrijgbaar als optie)
In hoogte verstelbaar: 61-130cm
Verkocht het paar
Stokken voor wandelaars die op zoek zijn naar hoogwaardige stokken en die de multifunctionele handgreep weten te waarderen

191 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | 100% koolstof |
| Gewicht | 500g (paar) |
| Snee | verstelbaar: 61-130cm |
| Opgevouwen lengte | 63 cm |
| Aantal strengen | 3 |
| klemsysteem: | FlickLock® Pro nieuw ontwerp |
| Omgaan met | kurk met verlengde verlenging in licht en gripvast EVA-schuim |
| polsbandje | gevoerde, vochtafvoerende en ademende polsband met verschillende breedtes |
| Punt | Verwisselbare hardmetalen tech-tip en rubberen tech-tip |
| Wasmachine | Trekking slim (voor de zomer) en compatibel met poeder (breed voor lift in de sneeuw) |
| Referentie fabrikant: | BD112223 |
Accessoires die compatibel zijn met de Whippet Ready-handgreep:
De Whippet Ready grip van de Alpine Carbon Cork WR stokken is compatibel met de volgende Black Diamond accessoires:
- de universele ¼-20-adapter waarmee u een camera of een ander apparaat kunt aansluiten
- Whippet Peak
- Alpine Whippet piek
- het accessoire Distance UL Shelter waarmee u de stokken van de tent kunt vervangen door stokken
Het verstelsysteem "FlickLock® Pro":
Het FlickLock-maataanpassingssysteem is ontworpen met het oog op efficiëntie, compactheid en gebruiksgemak.
De FlickLock-aanpassing is van topklasse als het gaat om snelle styling en lichtheid.
Omdat de berg betrouwbare en resistente uitrusting vereist, biedt de FlickLock-technologie veilige, snelle en eenvoudige aanpassingen en vergemakkelijkt het de uren die op het pad worden doorgebracht.
Gebaseerd op de FlickLock®, brengt de FlickLock® Pro een revolutie teweeg in het ontwerp van het verstelsysteem.
Met behoud van de voordelen van FlickLock, biedt de FlickLock Pro een ruimtebesparend roestvrijstalen ontwerp dat de kwaliteit, het gevoel en de sterkte van de vergrendeling drastisch verbetert.
De highlights van het FlickLock® Pro verstelsysteem zijn:
• Een ruimtebesparend ontwerp
• Een ontwerp met twee assen voor meer hefboomwerking en vergrendeling
• Een hoogwaardige roestvrijstalen constructie ontworpen om lang mee te gaan

De verwisselbare tips "Tech Tips Met Wavelock":
- Verwisselbare carbide Tech-tips voor betere grip op ijs en andere harde oppervlakken
- Rubber Tech spikes, non-marking, met minder geluid, die de paden of de rots niet beschadigen en een uitstekende grip bieden