Ženske pohodniške palice Trail Black Diamond za ženske
TRAIL SERIES - NOV MODEL (novi trakovi Solution in podaljšek pod ročajem)
Celoletne palice (poletne/zimske) namenjene za kratke ali dolge pohode, krpljanje in tek na smučeh.
Ženske Trail Trekking Pale so vsestranska palica, ki ponuja odlično ravnovesje med ceno, funkcijo in udobjem.
• Posebej zasnovan za ženske (nastavljiv do 125 cm)
• Referenčni model pri Black Diamond
• 3-delna teleskopska palica
• Podložen zapestni pas Bolj obvladljiva rešitev in za večjo varnost
• Ročaj z dvojno gostoto
• Podaljšek iz pene preprečuje drsenje
• Dual FlickLock sistem prilagajanja
• Zamenljivi tehnični nastavki iz karbida in gume (guma na voljo kot opcija)
• 38 mm tanke treking podložke
• Ponudba snežnih plošč v prahu 100 mm za zimski sneg v prahu
Nastavljiva višina: 62-125 cm
Disponible en 2 couleurs: Alpine Lake / Cherrywood
Prodan par![]()

589 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Utež | 480 g (par) |
| Izrežite | nastavljiva: 62-125 cm |
| Zložena dolžina | 62 cm |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | FlickLock |
| Ročaj | Ročaj z dvojno gostoto z razširjenim podaljškom |
| ročni trak | Oblazinjen trak z raztopino |
| Točka | Tehnično zamenljivi karbidni konici |
| Pralec | 38 mm tanki treking plošči in združljivi z velikimi 100 mm puderji za lebdenje po snegu |
| Referenca proizvajalca | BD112508 |
Ženske Trail Treking palice Black Diamond so zelo vsestranske palice, ki jih lahko uporabljate v vseh letnih časih.
Za dnevne pohode ali dolge gorske odprave so ženske Trail Black Diamond tehnične in vzdržljive palice. Posodobljeni mehkejši gumijasti oprijem povečuje udobje, novi zapestni trak Solution Solution (navdahnjen z našo tehnologijo pasov) pa je bil povečan za boljšo manevriranje na strmih pobočjih in za boljšo varnost okoli zapestja.
Zelo prijeten podaljšek iz pene preprečuje zdrs.
Dvojni sistem prilagajanja FlickLock zagotavlja učinkovito prilagajanje na dosegu roke glede na teren. Ima zamenljive Tech konice iz karbida ali gume (gumijaste konice so na voljo kot možnost).
Sistem za nastavitev "FlickLock" (ventil):
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost in enostavno uporabo.
Nastavitev FlickLock je vrhunska, ko gre za hitro oblikovanje in lahkotnost.
Ker gora zahteva zanesljivo in odporno opremo, tehnologija FlickLock ponuja varne, hitre in enostavne nastavitve ter olajša ure, preživete na poti.
Bâtons de randonnée
Bâtons correspondant parfaitement à mes attentes : légers, réglables très facilement, prise en mains agréable. l'extension en mousse permet une prise en main adaptée à tous types de terrain.
Ils correspondent parfaitement à la description. Je suis très satisfaite ! De plus la réduction accordée 2 ans auparavant était encore valable !
Bravo
Bâtons parfaitement adaptés à l'usage prévu grâce aux excellents et habituels conseils fournis par Mickaël.
Comme à chaque fois, Mickaël est extrêmement aimable et très serviable. Toujours prêt à fournir les bons conseils et, vu sa connaissance des produits distribués, il sait aider à choisir le bon produit. Cerise sur le gâteau, une compétence dans ce domaine.
Merci Mickaël