Damskie kijki trekkingowe Trail Black Diamond
SERIA TRAIL - NOWY MODEL (nowe paski Solution i przedłużka pod rączką)
Kijki całoroczne (lato/zima) przeznaczone do pieszych i długodystansowych wędrówek, wędrówek w rakietach śnieżnych oraz narciarstwa biegowego.
Damskie kijki trekkingowe Trail to wszechstronna kijka, która zapewnia doskonałą równowagę między ceną, funkcjonalnością i wygodą.
• Specjalnie zaprojektowany dla kobiet (regulowany do 125 cm)
• Model referencyjny w Black Diamond
• Pałka teleskopowa 3-sekcyjna
• Wyściełany pasek na nadgarstek Łatwiejsze rozwiązanie i większe bezpieczeństwo
• Pokrętło uchwytu o podwójnej gęstości
• Rozszerzone rozszerzenie pianki zapobiega ślizganiu
• Podwójny system regulacji FlickLock
• Wymienne końcówki Tech z węglika i gumy (guma dostępna jako opcja)
• Cienkie podkładki trekkingowe 38 mm
• Oferowane krążki śnieżne 100 mm do zimowego puchu
Regulowana wysokość: 62-125 cm
Disponible en 2 couleurs: Alpine Lake / Cherrywood
Sprzedałem parę![]()

589 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | 480g (para) |
| Ciąć | regulowany: 62-125 cm |
| Długość po złożeniu | 62 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock |
| Uchwyt | pokrętło podwójnej gęstości z przedłużonym przedłużeniem |
| pasek na rękę | Wyściełany pasek z rozwiązaniem |
| Punkt | Tech wymienne końcówki z węglików spiekanych |
| Pralka | Krążki trekkingowe o grubości 38 mm i kompatybilne z dużymi krążkami proszkowymi 100 mm do unoszenia się na śniegu |
| Numer referencyjny producenta | BD112508 |
Damskie kijki trekkingowe Trail Black Diamond to bardzo uniwersalne kijki, które można stosować o każdej porze roku.
Na jednodniowe wędrówki lub długie wyprawy górskie, Women's Trail Black Diamond to techniczne i wytrzymałe kijki. Zaktualizowany, bardziej miękki gumowy uchwyt zwiększa komfort, a nowy pasek na nadgarstek Solution (inspirowany naszą technologią uprzęży) został powiększony, aby zapewnić lepszą manewrowość na stromych zboczach i większe bezpieczeństwo wokół nadgarstka.
Bardzo przyjemne rozszerzenie pianki zapobiega ślizganiu.
Podwójny system regulacji FlickLock zapewnia skuteczną regulację na wyciągnięcie ręki w zależności od terenu. Posiada wymienne końcówki Tech z węglika lub gumy (końcówki gumowe dostępne jako opcja).
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
Bâtons de randonnée
Bâtons correspondant parfaitement à mes attentes : légers, réglables très facilement, prise en mains agréable. l'extension en mousse permet une prise en main adaptée à tous types de terrain.
Ils correspondent parfaitement à la description. Je suis très satisfaite ! De plus la réduction accordée 2 ans auparavant était encore valable !
Bravo
Bâtons parfaitement adaptés à l'usage prévu grâce aux excellents et habituels conseils fournis par Mickaël.
Comme à chaque fois, Mickaël est extrêmement aimable et très serviable. Toujours prêt à fournir les bons conseils et, vu sa connaissance des produits distribués, il sait aider à choisir le bon produit. Cerise sur le gâteau, une compétence dans ce domaine.
Merci Mickaël