Dámské turistické hůlky Trail Black Diamond
SÉRIE TRAIL - NOVÝ MODEL (nové popruhy Solution a prodloužení pod rukojetí)
Celoroční hůlky (léto/zima) určené pro krátkou i dálkovou turistiku, výlety na sněžnicích a běžky.
Dámská trailová trekingová hůl je všestranná hůl, která nabízí vynikající rovnováhu mezi cenou, funkcemi a pohodlím.
• Speciálně navrženo pro ženy (nastavitelné až do 125 cm)
• Referenční model u Black Diamond
• 3-sekční teleskopický obušek
• Polstrovaný pásek na zápěstí Spravitelnější řešení a větší bezpečnost
• Rukojeť s bi-densitou
• Prodloužené pěnové prodloužení zabraňuje klouzání
• Duální systém nastavení FlickLock
• Vyměnitelné technické hroty z karbidu a pryže (guma je k dispozici jako volitelné příslušenství)
• 38mm tenké trekingové podložky
• Na zimní prachový sníh nabízíme sněhové puky 100 mm
Nastavitelná výška: 62-125 cm
Disponible en 2 couleurs: Alpine Lake / Cherrywood
Pár prodal![]()

589 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník |
| Hmotnost | 480 g (pár) |
| Střih | nastavitelné: 62-125 cm |
| Složená délka | 62 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | FlickLock |
| Rukojeť | bi-density rukojeť s prodlouženým prodloužením |
| řemínek na ruku | Řešení polstrovaný popruh |
| Směřovat | Tech vyměnitelné tvrdokovové hroty |
| Podložka | 38 mm tenké trekingové puky a kompatibilní s velkými 100 mm pudrovými puky pro plavání ve sněhu |
| Reference výrobce | BD112508 |
Dámské trailové trekingové hole Black Diamond jsou velmi univerzální hole, které lze použít ve všech ročních obdobích.
Pro jednodenní túry nebo dlouhé horské výpravy jsou dámské Trail Black Diamond technické a odolné hole. Aktualizovaná měkčí gumová rukojeť zvyšuje pohodlí a nový Solution Wrist Strap (inspirovaný naší technologií postrojů) byl rozšířen pro lepší manévrovatelnost na strmých svazích a pro lepší bezpečnost kolem zápěstí.
Velmi příjemný pěnový nástavec zabraňuje klouzání.
Duální systém nastavení FlickLock poskytuje efektivní nastavení na dosah ruky v závislosti na terénu. Má vyměnitelné Tech hroty z karbidu nebo pryže (gumové hroty jsou k dispozici jako volitelné příslušenství).
Seřizovací systém "FlickLock" (ventil):
Systém nastavení velikosti FlickLock byl navržen s ohledem na efektivitu, kompaktnost a snadné použití.
Nastavení FlickLock je prvotřídní, pokud jde o rychlý styling a lehkost.
Protože hora vyžaduje spolehlivé a odolné vybavení, technologie FlickLock nabízí bezpečné, rychlé a jednoduché nastavení a usnadňuje hodiny strávené na stezce.
Bâtons de randonnée
Bâtons correspondant parfaitement à mes attentes : légers, réglables très facilement, prise en mains agréable. l'extension en mousse permet une prise en main adaptée à tous types de terrain.
Ils correspondent parfaitement à la description. Je suis très satisfaite ! De plus la réduction accordée 2 ans auparavant était encore valable !
Bravo
Bâtons parfaitement adaptés à l'usage prévu grâce aux excellents et habituels conseils fournis par Mickaël.
Comme à chaque fois, Mickaël est extrêmement aimable et très serviable. Toujours prêt à fournir les bons conseils et, vu sa connaissance des produits distribués, il sait aider à choisir le bon produit. Cerise sur le gâteau, une compétence dans ce domaine.
Merci Mickaël