Pohodniške palice Trail Black Diamond
TRAIL SERIES - NOV MODEL (novi trakovi Solution in podaljšek pod ročajem)
Celoletne palice (poletne/zimske) namenjene za kratke ali dolge pohode, krpljanje in tek na smučeh.
Trail Trekking Pale je vsestranska palica, ki ponuja odlično razmerje med ceno, funkcijami in udobjem.
• Referenčni model pri Black Diamond
• 3-delna teleskopska palica
• Podložen zapestni pas Bolj obvladljiva rešitev in za večjo varnost
• Ročaj z dvojno gostoto
• Podaljšek iz pene preprečuje drsenje
• Dual FlickLock sistem prilagajanja
• Zamenljivi tehnični nastavki iz karbida in gume (guma na voljo kot opcija)
• 38 mm tanke treking podložke
• Powder 100mm snežne plošče na voljo za zimski sneg v prahu
Nastavljiva višina: 64-140 cm
Barve: granit / picante / železno rdeč / borov dim / mehki lila
Prodan par

2081 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Utež | 486 g (par) |
| Izrežite | nastavljiva: 64-140 cm |
| Zložena dolžina | 64 cm |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | FlickLock |
| Ročaj | Ročaj z dvojno gostoto z razširjenim podaljškom |
| ročni trak | Oblazinjen trak z raztopino |
| Točka | Tehnično zamenljivi karbidni konici |
| Pralec | 38 mm tanki treking plošči in združljivi z velikimi 100 mm puderji za lebdenje po snegu |
| Referenca proizvajalca | BD112507 / BD110045 |
Palice Trail Trekking Palice Black Diamond so zelo vsestranske palice, ki jih lahko uporabljate v vseh letnih časih.
Za dnevne pohode ali dolge gorske odprave so Trail Black Diamond tehnične in vzdržljive palice. Posodobljeni mehkejši gumijasti oprijem povečuje udobje, novi zapestni trak Solution Solution (navdahnjen z našo tehnologijo pasov) pa je bil povečan za boljšo manevriranje na strmih pobočjih in za boljšo varnost okoli zapestja.
Zelo prijeten podaljšek iz pene preprečuje zdrs.
Dvojni sistem prilagajanja FlickLock zagotavlja učinkovito prilagajanje na dosegu roke glede na teren. Ima zamenljive Tech konice iz karbida ali gume (gumijaste konice so na voljo kot možnost).
Sistem za nastavitev "FlickLock" (ventil):
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost in enostavno uporabo.
Nastavitev FlickLock je vrhunska, ko gre za hitro oblikovanje in lahkotnost.
Ker gora zahteva zanesljivo in odporno opremo, tehnologija FlickLock ponuja varne, hitre in enostavne nastavitve ter olajša ure, preživete na poti.
batons
Ok