Bastons de senderisme Trail Black Diamond
SÈRIE TRAIL - NOU MODEL (nous corretges de solució i extensió sota el mànec)
Bastons per a totes les temporades (estiu/hivern) destinats a senderisme de curta o llarga distància, raquetes de neu i esquí de fons.
El Trail Trekking Pole és un bastó versàtil que ofereix una excel·lent relació entre preu, funcions i comoditat.
• Model de referència a Black Diamond
• Baston telescòpic de 3 seccions
• Corretja de canell encoixinada Solució més manejable i per a més seguretat
• Pom de presa de doble densitat
• L'extensió d'escuma estesa evita el lliscament
• Sistema d'ajust Dual FlickLock
• Consells tecnològics intercanviables en carbur i cautxú (goma disponible com a opció)
• Renandes de trekking primes de 38 mm
• Discos de neu en pols de 100 mm que s'ofereixen per a neu en pols d'hivern
Altura regulable: 64-140cm
Colors: granit / picante / ferro vermell / fum de pi / suau lila
Vengut el parell

2081 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini |
| Pes | 486 g (par) |
| Tallar | ajustable: 64-140cm |
| Longitud plegada | 64 cm |
| Nombre de fils | 3 |
| sistema de subjecció | FlickLock |
| Gestionar | Pom de presa de doble densitat amb extensió estesa |
| corretja de mà | Corretja encoixinada de solució |
| Punt | Puntes de carbur de tecnologia intercanviables |
| Rentadora | Discos de trekking prims de 38 mm i compatibles amb discos de pols grans de 100 mm per flotar a la neu |
| Referència del fabricant | BD112507 / BD110045 |
Els bastons Trail Trekking Black Diamond són bastons molt versàtils que es poden utilitzar en totes les estacions.
Per a excursions d'un dia o llargues expedicions a la muntanya, els Trail Black Diamond són pals tècnics i duradors. L'adherència de goma més suau actualitzada augmenta la comoditat i la nova corretja de canell de solució (inspirada en la nostra tecnologia d'arnès) s'ha ampliat per a una millor maniobrabilitat en pendents pronunciats i per a una millor seguretat al voltant del canell.
L'extensió d'escuma molt agradable evita el lliscament.
El sistema d'ajust FlickLock dual ofereix un ajust efectiu al vostre abast en funció del terreny. Té puntes Tech intercanviables en carbur o goma (les puntes de goma estan disponibles com a opció).
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
batons
Ok