Cuaillí Hiking Black Diamond Trail
SRAITH TRAIL - SAMHAIL NUA (strapaí réitigh nua agus síneadh faoin hanla)
Cuaillí uile-séasúir (samhradh / geimhreadh) atá beartaithe le haghaidh siúlóide gearr nó fad-achair, bróga sneachta agus sciáil tras-tíre.
Is cuaille ildánach é an Trail Trekking Pole a thairgeann cóimheas iontach idir praghas, feidhmeanna agus compord.
• Múnla tagartha ag Black Diamond
• bata teileascópach 3-alt
• Strap chaol na láimhe stuáilte Réiteach níos soláimhsithe agus le haghaidh níos mó slándála
• Cnap greim dé-dlúis
• Cuireann síneadh cúr leathnaithe cosc u200bu200bu200bu200bar shleamhnú
• Córas coigeartaithe dé-FlickLock
• Leideanna teicneolaíochta idirmhalartaithe i cairbíd agus rubair (Rubber ar fáil mar rogha)
• Niteoirí Trekking Thin 38mm
• Púdar 100mm pucanna sneachta a thairiscint le haghaidh sneachta púdar gheimhridh
Airde inchoigeartaithe: 64-140cm
Dathanna: Eibhear / picante / iarann dearg / deatach péine / lilac bog
Dhíol an péire

2081 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-06-23
| Ábhar | alúmanaim |
| Meáchan | 486g (péire) |
| Gearr | inchoigeartaithe: 64-140cm |
| Fad fillte | 64 cm |
| Líon na snáitheanna | 3 |
| córas clampála | FlickLock |
| Láimhseáil | knob greim dé-dlúis le síneadh sínte |
| strap láimhe | Réiteach strap padded |
| Pointe | Leideanna chomhdhúile idirmhalartaithe Tech |
| Washer | Muiceanna trekking tanaí 38 mm agus comhoiriúnach le laonna móra Púdar 100 mm le haghaidh snámhachta sa sneachta |
| Tagairt monaróir | BD112507 / BD110045 |
Is cuaillí an-ildánacha iad na Cuaillí Trekking Trail Black Diamond is féidir a úsáid i ngach séasúr.
Maidir le hikes lae nó turais sléibhe fada, is cuaillí teicniúla agus marthanacha iad an Trail Black Diamond. Méadaíonn an greim rubair níos boige nuashonraithe compord agus méadaíodh an Strap Wrist Réitigh nua (spreagtha ag ár dteicneolaíocht úmacha) chun go mbeidh sé in ann gluaiseacht níos fearr a dhéanamh ar fhánaí géara agus ar mhaithe le slándáil níos fearr timpeall na láimhe.
Coscann an síneadh cúr an-taitneamhach slipping.
Soláthraíonn an córas coigeartaithe dé-FlickLock coigeartú éifeachtach ar do mhéar ag brath ar an tír-raon. Tá leideanna Tech idirmhalartaithe aige i gcomhdhúile nó rubair (leideanna rubair ar fáil mar rogha).
An córas coigeartaithe "FlickLock" (comhla):
Dearadh an córas coigeartaithe méide FlickLock le héifeachtúlacht, dlúthtacht agus éascaíocht úsáide san áireamh.
Tá an coigeartú FlickLock thar barr maidir le stíliú tapa agus éadrom.
Toisc go dteastaíonn trealamh iontaofa agus frithsheasmhach don sliabh, cuireann teicneolaíocht FlickLock coigeartuithe sábháilte, tapa, simplí ar fáil agus éascaíonn sé na huaireanta a chaitear ar an rian.
batons
Ok