Kijki turystyczne Trail Black Diamond
SERIA TRAIL - NOWY MODEL (nowe paski Solution i przedłużka pod rączką)
Kijki całoroczne (lato/zima) przeznaczone do pieszych i długodystansowych wędrówek, wędrówek w rakietach śnieżnych oraz narciarstwa biegowego.
Kijki trekkingowe Trail to wszechstronna kijka oferująca doskonały stosunek ceny, funkcjonalności i komfortu.
• Model referencyjny w Black Diamond
• Pałka teleskopowa 3-sekcyjna
• Wyściełany pasek na nadgarstek Łatwiejsze rozwiązanie i większe bezpieczeństwo
• Pokrętło uchwytu o podwójnej gęstości
• Rozszerzone rozszerzenie pianki zapobiega ślizganiu
• Podwójny system regulacji FlickLock
• Wymienne końcówki Tech z węglika i gumy (guma dostępna jako opcja)
• Cienkie podkładki trekkingowe 38 mm
• Dostępne krążki śnieżne 100 mm na zimowy śnieg
Regulowana wysokość: 64-140 cm
Kolory: granit / picante / żelazo czerwony / sosny dym / miękki lilia
Sprzedałem parę

2081 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | 486g (para) |
| Ciąć | regulowany: 64-140cm |
| Długość po złożeniu | 64 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | FlickLock |
| Uchwyt | pokrętło podwójnej gęstości z przedłużonym przedłużeniem |
| pasek na rękę | Wyściełany pasek z rozwiązaniem |
| Punkt | Tech wymienne końcówki z węglików spiekanych |
| Pralka | Krążki trekkingowe o grubości 38 mm i kompatybilne z dużymi krążkami proszkowymi 100 mm do unoszenia się na śniegu |
| Numer referencyjny producenta | BD112507 / BD110045 |
Kijki Trail Trekking Black Diamond to bardzo wszechstronne kije, które można używać o każdej porze roku.
Na jednodniowe wędrówki lub długie górskie wyprawy Trail Black Diamond to techniczne i trwałe kijki. Zaktualizowany, bardziej miękki gumowy uchwyt zwiększa komfort, a nowy pasek na nadgarstek Solution (inspirowany naszą technologią uprzęży) został powiększony, aby zapewnić lepszą manewrowość na stromych zboczach i większe bezpieczeństwo wokół nadgarstka.
Bardzo przyjemne rozszerzenie pianki zapobiega ślizganiu.
Podwójny system regulacji FlickLock zapewnia skuteczną regulację na wyciągnięcie ręki w zależności od terenu. Posiada wymienne końcówki Tech z węglika lub gumy (końcówki gumowe dostępne jako opcja).
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
batons
Ok