G010158
MODEL 2019
Avtomatske treking palice Autolight 140 PAM
3-delne aluminijaste palice, opremljene s patentiranim avtomatskim sistemom Guidetti za nastavitev višine palice in sistemom Easy Lock na spodnjem delu. Ta model je opremljen z novim vlažnim prstom za vse terene (PAM) in dvema paroma poletno-zimskih Modul H plošč s spremenljivo višino glede na podlago.
• 3-delna teleskopska palica
• Ultra Tech 7075 T6 aluminij (robusten)
• Sistem za nastavitev Easy Lock (zanesljiv in vzdržljiv)
• Plastični ročaj P6
• Nastavljiv udoben pas
• Oblazinjen prst (PAM) za blaženje udarcev v stiku s tlemi
• Tanki paki za treking in široki ploščki za zimski puder
Palica izdelana v Franciji v Grenoblu.
Doživljenjska garancija.
Prodam par z 2 paroma podložk (ena poletna, ena zima 90 mm)
Palice namenjene za kratke ali dolge pohode, krpljanje...



-1 Izdelek Izdelkov
Tega izdelka ni več na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij Ultra Tech 7075 (T6) |
| Utež | 307 g |
| Izrežite | nastavljiva 70-135 cm (maks.) |
| Zložena dolžina | 70 cm |
| Število pramenov | 3 |
| vpenjalni sistem | avtomatsko + Easy Lock |
| Premer pramena | 16 / 14 / 12 |
| Ročaj | avtomatska plastika P6 |
| ročni trak | udobje |
| Točka | stožčasto z volframovo konico |
| Pluta | gume |
| Pralec | Modul H 50 mm (poletje) / Modul H 90 mm (zima) |
| Širina pasu | R10713 |

Équipé du système automatique breveté Guidetti révolutionnaire et du système Easy Lock sur le brin inférieur, les passionnés de randonnée apprécieront l’AUTOLIGHT 140 pour son réglage facile en un coup de pouce et sa compacité.
Avtomatski sistem Guidetti:
Samodejna nastavitev višine palice, ki se izvede s preprostim pritiskom na gumb, ki se nahaja na ročaju.
Sistem omogoča samodejno spreminjanje višine palice med tekom.
Ni potrebe po zapletenih nastavitvah ali dolgih rokavih iz pene za prehode na pobočjih.
- Ročaj A.S.I GRIP 16
Za odklepanje samodejnega sistema se namesti “A.S.I. Grip 16” (Automatic System Incorporated Grip 16) je opremljen s sprožilnim gumbom z učinkom ročice za pomnoževanje sile palca in varnostnim zapahom, ki drži palico v svojem položaju, ko je višina nastavljena. Zato je med prečkami po strminah zelo enostavno prilagajati višino palice, prilagajati se strmini, ne da bi odmaknili roko z ročaja.

- Zaklepanje dveh diskov
Avtomatski sistem GUIDETTI deluje zahvaljujoč 2 blokirnima diskoma, 2 povratni vzmeti iz nerjavnega jekla in tako zagotavlja varno oporo.

Sistem za nastavitev Easy Lock (na spodnjem delu):
Sistem za nastavitev Easy Lock Guidetti zagotavlja preprosto in učinkovito blokiranje višine droga zahvaljujoč zunanjemu sistemu zategovanja.

PAM dušilna konica:
Nov oblazinjen prst PAM je bil razvit za udobje za pohodništvo. Blaži vibracije in blaži udarce ob stiku s tlemi. Omejuje hrup in se lahko uporablja na vseh vrstah terena. Opremljen je z 2 ploščama Modul H, enim za poletje iz polmehkega materiala s kratko razdaljo pod ploščo za manj zagozditve med kamni in drugim za zimsko iz bolj fleksibilnega materiala z daljšo razdaljo pod ploščo za boljši oprijem v snegu.

Udobni pas:
Z ergonomsko obliko (desno/levo), v notranjosti odvaja tkanino, ki preprečuje draženje rok in potenje, ter enostavno nastavitev dolžine paščka, udoben zapestni trak spodbuja dobro oporo rok in dober oprijem ročaja.

Test autolight 140 s testnim materialom na prostem:
Des bâtons TOP
Enfin des bâtons qui ne restent pas coincés lorsque l'on désire qu'ils se rétractent.
Fabrication soignée, livraison rapide, site sérieux.
Très bons bâtons
Bâtons de très bonne qualité, à un prix très abordable, en livraison ultra rapide. Quoi demander de plus ?