G010158
MODEL 2019
Automatické trekové hole Autolight 140 PAM
3-sekční hliníkové hole vybavené patentovaným automatickým systémem Guidetti pro nastavení výšky hole a systémem Easy Lock na spodní části. Tento model je vybaven novou terénní tlumenou špičkou (PAM) a dvěma páry letních/zimních puků Modul H s proměnnou výškou vůči zemi.
• 3-sekční teleskopický obušek
• Ultra Tech 7075 T6 hliník (robustní)
• Systém nastavení Easy Lock (spolehlivý a odolný)
• Plastová rukojeť P6
• Nastavitelný pohodlný popruh
• Polstrovaná špička (PAM) pro tlumení nárazů při kontaktu se zemí
• Tenké puky na trekking a široké puky na zimní prašan
Hůl vyrobená ve Francii v Grenoblu.
Doživotní záruka.
Prodávám pár se 2 páry podložek (jedna letní, jedna zimní 90 mm)
Hůlky určené pro krátkou i dálkovou turistiku, výlety na sněžnicích...



-1 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník Ultra Tech 7075 (T6) |
| Hmotnost | 307 g |
| Střih | nastavitelné 70-135 cm (max) |
| Složená délka | 70 cm |
| Počet pramenů | 3 |
| upínací systém | automatický + Easy Lock |
| Průměr pramene | 16 / 14 / 12 |
| Rukojeť | automatický plast P6 |
| řemínek na ruku | pohodlí |
| Směřovat | kuželový s wolframovým hrotem |
| Korek | guma |
| Podložka | Modul H 50 mm (léto) / Modul H 90 mm (zima) |
| Velikost pasu | R10713 |

Équipé du système automatique breveté Guidetti révolutionnaire et du système Easy Lock sur le brin inférieur, les passionnés de randonnée apprécieront l’AUTOLIGHT 140 pour son réglage facile en un coup de pouce et sa compacité.
Automatický systém Guidetti:
Automatické nastavení výšky hokejky, které se provádí pouhým stisknutím tlačítka umístěného na rukojeti.
Systém umožňuje automaticky upravovat výšku hokejky během kurzu.
Není potřeba složitých úprav nebo dlouhých pěnových návleků pro přejezdy na svahu.
- Rukojeť A.S.I GRIP 16
Chcete-li odemknout automatický systém, „A.S.I. Grip 16” (Automatic System Incorporated Grip 16) je vybaven spouštěcím tlačítkem s pákovým efektem pro znásobení síly palce a bezpečnostní západkou pro udržení hokejky v její poloze po nastavení výšky. Je tedy velmi snadné nastavit výšku hůlky při přejezdech na svahu, přizpůsobit se svahu, aniž byste sundali ruku z rukojeti.

- Zámek na dva disky
Automatický systém GUIDETTI funguje díky 2 blokovacím kotoučům, 2 nerezovým vratným pružinám a zaručuje tak bezpečnou podporu.

Nastavovací systém Easy Lock (ve spodní části):
Nastavovací systém Easy Lock Guidetti Zaručuje jednoduché a efektivní blokování výšky hole díky systému vnějšího utahování.

Tlumený hrot PAM:
Nová odpružená špička PAM byla vyvinuta tak, aby poskytovala pohodlí při turistice. Tlumí vibrace a tlumí otřesy při kontaktu se zemí. Omezuje hluk a lze jej použít na všech typech terénu. Je vybavena 2 puky Modul H, jedním na léto z poloměkkého materiálu s krátkou vzdáleností pod pukem pro menší zasekávání mezi kameny a jedním na zimu z pružnějšího materiálu s velkou vzdáleností pod pukem pro lepší přilnavost ve sněhu.

Pohodlný popruh:
Díky ergonomickému tvaru (vpravo/vlevo), sací tkanině uvnitř, která zabraňuje podráždění rukou a pocení, a snadnému nastavení délky popruhu, pohodlný popruh na zápěstí podporuje dobrou oporu ruky a dobré uchopení rukojeti.

Test autolightu 140 testem-materiál-outdoor:
Des bâtons TOP
Enfin des bâtons qui ne restent pas coincés lorsque l'on désire qu'ils se rétractent.
Fabrication soignée, livraison rapide, site sérieux.
Très bons bâtons
Bâtons de très bonne qualité, à un prix très abordable, en livraison ultra rapide. Quoi demander de plus ?