G010158
MODELE 2019
Automatyczne kijki trekkingowe Autolight 140 PAM
3-sekcyjne kije aluminiowe wyposażone w opatentowany automatyczny system Guidetti do regulacji wysokości kija oraz system Easy Lock na dolnej części. Model ten wyposażony jest w nowy terenowy tłumiony czubek (PAM) oraz dwie pary krążków letnich/zimowych Modul H o zmiennej wysokości w stosunku do podłoża.
• Pałka teleskopowa 3-sekcyjna
• Ultra Tech 7075 T6 aluminium (wytrzymałe)
• System regulacji Easy Lock (niezawodny i trwały)
• Uchwyt plastikowy P6
• Regulowany pasek zapewniający wygodę
• Amortyzowany palec u nogi (PAM) pochłania wstrząsy w kontakcie z podłożem
• Cienkie krążki do trekkingu i szerokie do zimowego puchu
Kij wyprodukowany we Francji w Grenoble.
Dożywotnia gwarancja.
Sprzedałem parę z 2 parami podkładek (jedna letnia, jedna zimowa 90 mm)
Kijki przeznaczone do wędrówek na krótkich lub długich dystansach, wędrówek na rakietach śnieżnych...



-1 Przedmiot Przedmioty
Ten produkt nie występuje już w magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | Ultra Tech 7075 (T6) aluminium |
| Waga | 307 g |
| Ciąć | regulowany 70-135cm (max) |
| Długość po złożeniu | 70 cm |
| Liczba pasm | 3 |
| system mocowania | automatyczny + Łatwa blokada |
| Średnica nici | 16 / 14 / 12 |
| Uchwyt | automatyczny plastik P6 |
| pasek na rękę | komfort |
| Punkt | stożkowy z końcówką wolframową |
| Korek | guma |
| Pralka | Modul H 50 mm (lato) / Modul H 90 mm (zima) |
| Rozmiar talii | R10713 |

Équipé du système automatique breveté Guidetti révolutionnaire et du système Easy Lock sur le brin inférieur, les passionnés de randonnée apprécieront l’AUTOLIGHT 140 pour son réglage facile en un coup de pouce et sa compacité.
System automatyczny Guidetti:
Automatyczna regulacja wysokości kija, która odbywa się po prostu przez naciśnięcie przycisku znajdującego się na rękojeści.
System umożliwia automatyczną modyfikację wysokości kija w trakcie kursu.
Nie ma potrzeby skomplikowanych regulacji ani długich piankowych rękawów do przejazdów po zboczach.
- Uchwyt ASI GRIP 16
Aby odblokować system automatyczny, „A.S.I. Grip 16” (Automatic System Incorporated Grip 16) jest wyposażony w przycisk spustu z efektem ramienia dźwigni, który zwielokrotnia siłę nacisku kciuka oraz zatrzask bezpieczeństwa, aby utrzymać drążek w jego pozycji po regulacji wysokości. Dzięki temu bardzo łatwo jest dostosować wysokość kija podczas przejazdów po zboczach, aby dostosować się do nachylenia bez zdejmowania ręki z uchwytu.

- Blokada dwóch dysków
System automatyczny GUIDETTI działa dzięki 2 tarczom blokującym, 2 sprężynom powrotnym ze stali nierdzewnej, gwarantując tym samym bezpieczne podparcie.

System regulacji Easy Lock (w dolnej części):
System regulacji Easy Lock Guidetti Gwarantuje proste i skuteczne blokowanie wysokości tyczki dzięki zewnętrznemu systemowi dokręcania.

Końcówka z tłumieniem PAM:
Nowy wyściełany czubek PAM został opracowany, aby zapewnić komfort podczas wędrówek. Tłumi drgania i tłumi wstrząsy w kontakcie z podłożem. Ogranicza hałas i może być używany na każdym terenie. Wyposażona jest w 2 krążki Modul H, jeden na lato z półmiękkiego materiału z niewielką odległością pod krążkiem dla mniejszego zakleszczania się między kamieniami i jeden na zimę z bardziej elastycznego materiału z dużą odległością pod krążkiem dla lepszej przyczepności w śniegu.

Komfortowy pasek:
Dzięki ergonomicznemu kształtowi (prawo/lewo), odprowadzającej wilgoć tkaninie wewnątrz, która zapobiega podrażnieniom i poceniu się dłoni oraz łatwej regulacji długości paska, wygodny pasek na nadgarstek zapewnia dobre podparcie dłoni i dobry chwyt na rączce.

Test autolight 140 przez test-materiał-outdoor:
Des bâtons TOP
Enfin des bâtons qui ne restent pas coincés lorsque l'on désire qu'ils se rétractent.
Fabrication soignée, livraison rapide, site sérieux.
Très bons bâtons
Bâtons de très bonne qualité, à un prix très abordable, en livraison ultra rapide. Quoi demander de plus ?