Smučarske palice Expedition 2 Black Diamond Touring / Turne smučarske palice
Vsestranska aluminijasta 2-delna teleskopska palica za vse letne čase, priporočljiva za turno smučanje in krpljanje.
Opremljen s sistemom FlickLock za robustno in zanesljivo prilagajanje.
• Dvodelna različica Expedicije
• Enostaven za prilagajanje in izjemno funkcionalen
• Robustna palica ima aluminijasto konstrukcijo
• 16 mm zgornji pramen in 14 mm spodnji pramen
• Udoben ročaj za štiri sezone
• Penasti podaljšek in konica za obiranje za ravnanje s sponkami za čevlje in dvigovanje pete
• Nastavljiv zapestni pas za ergonomsko udobje z rokavicami ali brez
• Sistem za nastavitev FlickLock
• Široke 100 mm podložke za košare za prah za zelo dober oprijem
Na voljo v 2 velikostih: 95-145cm / 105-155cm
Prodano v paru z dodatnim parom treking podložk

410 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij |
| Utež | par: [95-145 cm] 487 g |
| Izrežite | nastavljiva: 95-145cm / 105-155cm |
| Zložena dolžina | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Število pramenov | 2 |
| vpenjalni sistem | FlickLock |
| Ročaj | udoben ročaj s podaljškom iz pene |
| Pralec | Košare za prah 100 mm plošče + treking plošče |
| Referenca proizvajalca | BD111544 |
Nov videz Expedition 2 za 2017-2018: kovinsko siv zgornji pramen, črn spodnji pramen in modra nastavitev FlickLock.
Smučarske palice Expedition 2 Black Diamond so zelo vsestranske palice, ki jih lahko uporabljate v vseh letnih časih.
Zelo funkcionalen, Expedition 2 je opremljen s sistemom za nastavitev FlickLock, zelo zanesljiv, nastavitev višine droga je zelo preprosta.
Funkcije, kot so oprijem s penastim podaljškom in ploščki Powder Baskets, so idealna palica za turno smučanje in krpljanje.
Drugi komplet ploščkov je na voljo za treking iz zime.
Sistem za nastavitev "FlickLock" (ventil):
Sistem za prilagajanje velikosti FlickLock je bil zasnovan z mislijo na učinkovitost, kompaktnost in enostavno uporabo.
Nastavitev FlickLock je vrhunska, ko gre za hitro oblikovanje in lahkotnost.
Ker gora zahteva zanesljivo in odporno opremo, tehnologija FlickLock ponuja varne, hitre in enostavne nastavitve ter olajša ure, preživete na poti.
De bons conseils et des prix très compétitifs.
Très satisfait. Je recommande ce site.
Luc