Wyprawa 2 kijki narciarskie Black Diamond Touring / Ski Touring Kijki
Wszechstronny aluminiowy 2-sekcyjny kij teleskopowy na wszystkie pory roku, polecany do skitourów i wędrówek na rakietach śnieżnych.
Wyposażony w system FlickLock zapewniający solidną i niezawodną regulację.
• 2-częściowa wersja Ekspedycji
• Łatwy w regulacji i niezwykle funkcjonalny
• Solidny kij ma aluminiową konstrukcję
• Górne pasmo 16mm i dolne pasmo 14mm
• Wygodny uchwyt na cztery pory roku
• Końcówka do przedłużania i podnoszenia pianki do obsługi sprzączek do butów i podnoszenia pięty
• Regulowany pasek na nadgarstek dla ergonomicznego komfortu w rękawiczkach lub bez
• System regulacji FlickLock
• Szerokie myjki do koszy na proszek 100 mm zapewniają bardzo dobry chwyt
Dostępny w 2 rozmiarach: 95-145cm / 105-155cm
Sprzedawane jako para z dodatkową parą podkładek trekkingowych

410 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium |
| Waga | para: [95-145 cm] 487 g |
| Ciąć | regulowany: 95-145cm / 105-155cm |
| Długość po złożeniu | [95-145 cm] 95 cm / [105-155 cm] 105 cm |
| Liczba pasm | 2 |
| system mocowania | FlickLock |
| Uchwyt | wygodny uchwyt z piankowym przedłużeniem |
| Pralka | Kosze na proszek Krążki 100 mm + krążki trekkingowe |
| Numer referencyjny producenta | BD111544 |
Nowy wygląd Expedition 2 na lata 2017-2018: metaliczna szara górna linka, czarna dolna linka i niebieska regulacja FlickLock.
Kijki narciarskie Expedition 2 Black Diamond to bardzo wszechstronne kijki, które można stosować o każdej porze roku.
Bardzo funkcjonalna, Expedition 2 wyposażona w system regulacji FlickLock, bardzo niezawodna, regulacja wysokości tyczki jest bardzo prosta.
Cechy takie jak uchwyt z piankowym przedłużeniem i krążki Powder Baskets sprawiają, że jest to idealne kijki do skitouringu i wędrówek w rakietach śnieżnych.
Drugi zestaw krążków przeznaczony jest na trekking zimą.
System regulacji „FlickLock” (zawór):
System regulacji rozmiaru FlickLock został zaprojektowany z myślą o wydajności, zwartości i łatwości użytkowania.
Regulacja FlickLock jest na najwyższym poziomie, jeśli chodzi o szybką stylizację i lekkość.
Ponieważ góra wymaga niezawodnego i wytrzymałego sprzętu, technologia FlickLock oferuje bezpieczne, szybkie, proste regulacje i ułatwia godziny spędzone na szlaku.
De bons conseils et des prix très compétitifs.
Très satisfait. Je recommande ce site.
Luc