L040012
Nature Stick Light 125 Palice Lacal
Potovanje Range
Lacal ponuja palice Nature Stick Light, robustne pohodniške palice, ki so neobičajne.
Zgornji pramen je namreč prekrit z lesenim furnirjem, z ročajem iz plute pa boste vadili v sožitju z naravo.
• Nastavljiva od 57 do 125 cm
• Oznake za enostavno nastavitev višine palice
• Razširljive 3-žilne palice
• 100 % aluminijasta konstrukcija 7075 T6: lahek, močan in vzdržljiv material
• Sistem za nastavitev školjke Good Lock System
• Ročaj iz plute za maksimalno udobje
• Nastavljiv in zračen zapestni trak
• Konica velikosti volframovega karbida
• Treking palice in široke palice za zimo
Pohodniške palice, ki jih je v Franciji v Grenoblu razvil Pascal Guidetti, znani izumitelj zunanje tehnične opreme

500 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti: 2014-06-23
| Material | aluminij 7075 T6 |
| Utež | 450 g na par |
| Izrežite | nastavljiva: 57 do 125 cm |
| Zložena dolžina | 57 cm |
| Število pramenov | 3 (16 / 14 / 12 mm) |
| vpenjalni sistem | klapet Good Lock System |
| Ročaj | naravna pluta |
| ročni trak | zračen in nastavljiv |
| Točka | Konica velikosti volframovega karbida |
| Pralec | poletje Zima |
| Referenca proizvajalca | FT-06-002 |
Tehnologije:
• Dober sistem zaklepanja
• Ročaj iz plute Simple Grip
• Velikost konice iz volframovega karbida z zamenljivo vijačno podložko (poletje/zima)