L040012
Nature Stick Light 125 tyčinek Lacal
Dojezdová vzdálenost
Lacal nabízí s holemi Nature Stick Light robustní turistické hole, které se vymykají běžnosti.
Horní část je potažena dřevěnou dýhou as korkovou rukojetí budete cvičit v souladu s přírodou.
• Nastavitelná od 57 do 125 cm
• Stupnice pro snadné nastavení výšky tyče
• Rozšiřitelné 3 pramenné tyče
• 100% hliníková konstrukce 7075 T6: lehký, pevný a odolný materiál
• Systém véčkového nastavení Good Lock System
• Korková rukojeť pro maximální pohodlí
• Nastavitelný a prodyšný popruh na zápěstí
• Hrot velikosti karbidu wolframu
• Trekové puky a široké puky na zimu
Turistické hole vyvinuté ve Francii v Grenoblu Pascalem Guidetti, známým vynálezcem outdoorového technického vybavení

500 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-06-23
| Materiál | hliník 7075 T6 |
| Hmotnost | 450 g na pár |
| Střih | nastavitelné: 57 až 125 cm |
| Složená délka | 57 cm |
| Počet pramenů | 3 (16 / 14 / 12 mm) |
| upínací systém | clapet Good Lock System |
| Rukojeť | přírodní korek |
| řemínek na ruku | prodyšné a nastavitelné |
| Směřovat | Hrot velikosti karbidu wolframu |
| Podložka | léto Zima |
| Reference výrobce | FT-06-002 |
Technologie:
• Dobrý systém zámku
• Korková rukojeť Simple Grip
• Velikost hrotu z karbidu wolframu s vyměnitelnou šroubovou podložkou (léto/zima)