L040012
Nature Stick Light 125 sztyftów Lacal
Zasięg podróży
Lacal oferuje kijki Nature Stick Light, wytrzymałe kijki turystyczne, które są niezwykłe.
Rzeczywiście, górne pasmo pokryte jest drewnianą okleiną, a z korkową rączką będziesz ćwiczyć w zgodzie z naturą.
• Regulowany od 57 do 125 cm
• Podziałki ułatwiające regulację wysokości drążka
• Rozszerzalne 3-żyłowe słupki
• Konstrukcja w 100% z aluminium 7075 T6: lekki, mocny i wytrzymały materiał
• System regulacji klapki Good Lock System
• Uchwyt z korka dla maksymalnego komfortu
• Regulowany i oddychający pasek na nadgarstek
• Wskazówka dotycząca rozmiaru węglika wolframu
• Krążki trekkingowe i szerokie krążki na zimę
Kijki turystyczne opracowane we Francji w Grenoble przez Pascala Guidettiego, znanego wynalazcę sprzętu technicznego przeznaczonego do użytku na świeżym powietrzu

500 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-06-23
| Materiał | aluminium 7075 T6 |
| Waga | 450 g na parę |
| Ciąć | regulowany: od 57 do 125 cm |
| Długość po złożeniu | 57 cm |
| Liczba pasm | 3 (16 / 14 / 12 mm) |
| system mocowania | Klamra Dobry system blokady |
| Uchwyt | korek naturalny |
| pasek na rękę | oddychający i regulowany |
| Punkt | Wskazówka dotycząca rozmiaru węglika wolframu |
| Pralka | lato zima |
| Numer referencyjny producenta | FT-06-002 |
Technologie:
• Dobry system blokowania
• Rękojeść z korka Simple Grip
• Końcówka z węglika wolframu z wymienną podkładką śruby (lato/zima)