L040012
Nature Stick Light 125 Sticks Lacal
Reisbereik
Lacal biedt met de Nature Stick Light stokken, stevige wandelstokken die niet standaard zijn.
De bovenste streng is inderdaad bedekt met houtfineer en met een kurken handvat oefent u in harmonie met de natuur.
• Verstelbaar van 57 tot 125 cm
• Gradaties voor eenvoudige aanpassing van de stokhoogte
• Uitbreidbare palen met 3 strengen
• 100% 7075 T6 aluminium constructie: lichtgewicht, sterk en duurzaam materiaal
• Good Lock System clamshell-verstelsysteem
• Kurken handgreep voor maximaal comfort
• Verstelbare en ademende polsband
• Tungsten Carbide maat tip
• Trekkingpucks en brede pucks voor de winter
Wandelstokken ontwikkeld in Frankrijk in Grenoble door Pascal Guidetti, vermaard uitvinder van technische outdooruitrusting

500 Item Items
Op voorraad
Waarschuwing: laatste items in voorraad!
Beschikbaarheidsdatum: 23-06-2014
| Materiaal | aluminium 7075 T6 |
| Gewicht | 450 g per paar |
| Snee | verstelbaar: 57 tot 125 cm |
| Opgevouwen lengte | 57 cm |
| Aantal strengen | 3 (16 / 14 / 12 mm) |
| klemsysteem: | clapet Good Lock System |
| Omgaan met | natuurlijke kurk |
| polsbandje | ademend en verstelbaar |
| Punt | Tungsten Carbide maat tip |
| Wasmachine | zomer winter |
| Referentie fabrikant: | FT-06-002 |
Technologieën:
• Goed sluitsysteem
• Simple Grip kurken handgreep
• Tungsten carbide maat tip met vervangbare schroef ring (zomer/winter)