Razor Carbon Black Diamond bețe de schi turing
SERIA TOURING - MODEL NOU
Razor Carbon Black Diamond sunt stâlpi care combină durabilitatea unei șuvițe superioare din aluminiu (14 mm) cu greutatea redusă a unei șuvi inferioare din fibră de carbon (11 mm).
Ajustarea FlickLock permite reglarea ușoară și sigură a lungimii stick-ului.
• Design nou cu un mâner ergonomic reproiectat pentru drumeții
• Stâlp reglabil în 2 secțiuni cu secțiune superioară din aluminiu de 14 mm și secțiune inferioară din fibră de carbon de 11 mm
• Mâner de turism pentru o ergonomie optimizată adaptată schiului
• Extensie ușoară din cauciuc sub mâner pentru traversări și pante abrupte
• Curea de mână cu cataramă din plastic cu blocare a scării
• Sistem de reglare FlickLock robust și sigur
• Șaibe late de 100 mm pentru coșuri cu pulbere pentru o aderență foarte bună
Disponibil in 2 marimi: 100-125 cm / 115-140 cm
A vândut perechea

400 Obiect Produse
În stoc
ATENŢIE: Ultimele bucăţi în stoc!
Data disponibilitate: 2014-06-23
| Material | aluminiu și cărbune |
| Greutate | pereche: [100-125 cm] 558 g |
| A tăia | reglabil: 100-125cm / 115-140cm |
| Lungime pliată | [100-125 cm] 92 cm / [115-140 cm] 105.5 cm |
| Numărul de fire | 2 |
| sistem de prindere | FlickLock |
| Mâner | mâner confortabil cu extensie din cauciuc |
| curea de mână | Touring cu cataramă din plastic cu blocare a scării |
| Mașină de spălat | Puturi Coșuri cu praf 100 mm |
| Referinta producatorului | BD111574 |
Sistemul de reglare „FlickLock” (supapă):
Sistemul de reglare a dimensiunii FlickLock a fost proiectat având în vedere eficiența, compactitatea și ușurința de utilizare.
Ajustarea FlickLock este de top când vine vorba de stil rapid și ușurință.
Deoarece muntele necesită echipamente fiabile și rezistente, tehnologia FlickLock oferă ajustări sigure, rapide, simple și facilitează orele petrecute pe traseu.
Pucuri The Powder Basket: