Razor Carbon Black Diamond Bastons d'esquí de muntanya
SÈRIE TOURING - NOU MODEL
Els Razor Carbon Black Diamond són pals que combinen la durabilitat d'un fil superior d'alumini (14 mm) amb el baix pes d'un fil inferior de fibra de carboni (11 mm).
L'ajust FlickLock permet un ajust fàcil i segur de la longitud del pal.
• Nou disseny amb un mànec ergonòmic redissenyat per fer senderisme
• Pal ajustable de 2 seccions amb secció superior d'alumini de 14 mm i secció inferior de fibra de carboni de 11 mm
• Mànec de turisme per a una ergonomia optimitzada adaptada a l'esquí
• Extensió lleugera de goma sota el mànec per a encreuaments i pendents pronunciats
• Corretja de canell amb sivella de plàstic amb bloqueig d'escala
• Sistema d'ajust FlickLock robust i segur
• Amples rentadores de cistelles de pols de 100 mm per a una molt bona adherència
Disponible en 2 mides: 100-125 cm / 115-140 cm
Vengut el parell

400 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat: 23/06/2014
| Material | alumini i carboni |
| Pes | parell: [100-125 cm] 558 g |
| Tallar | ajustable: 100-125cm / 115-140cm |
| Longitud plegada | [100-125 cm] 92 cm / [115-140 cm] 105.5 cm |
| Nombre de fils | 2 |
| sistema de subjecció | FlickLock |
| Gestionar | mànec còmode amb extensió de goma |
| corretja de mà | Touring amb sivella de plàstic amb bloqueig d'escala |
| Rentadora | Discs de cistelles de pols de 100 mm |
| Referència del fabricant | BD111574 |
El sistema d'ajust "FlickLock" (vàlvula):
El sistema d'ajust de mida FlickLock es va dissenyar tenint en compte l'eficiència, la compacitat i la facilitat d'ús.
L'ajust de FlickLock és de primer nivell quan es tracta d'un estil ràpid i lleuger.
Com que la muntanya requereix un equipament fiable i resistent, la tecnologia FlickLock ofereix ajustos segurs, ràpids i senzills i facilita les hores dedicades a la ruta.
Els discos de la cistella de pols: