Ски туринг щеки Razor Carbon Black Diamond
СЕРИЯ TOURING - НОВ МОДЕЛ
Razor Carbon Black Diamond са стълбове, които съчетават издръжливостта на горната нишка от алуминий (14 мм) с ниското тегло на долната нишка от въглеродни влакна (11 мм).
Регулирането на FlickLock позволява лесно и сигурно регулиране на дължината на пръчката.
• Нов дизайн с преработена ергономична дръжка за туризъм
• 2-секционен регулируем прът с 14 мм алуминиева горна секция и 11 мм долна секция от въглеродни влакна
• Туринг дръжка за оптимизирана ергономия, адаптирана към ски
• Лек гумен удължител под дръжката за пресичане и стръмни склонове
• Каишка за китката с пластмасова катарама със заключване на стълба
• Здрава и сигурна система за регулиране FlickLock
• Широки 100 мм шайби за кошници за прах за много добър захват
Предлага се в 2 размера: 100-125 см / 115-140 см
Продадох двойката

400 Артикул Продукти
В наличност
Внимание: Последни налични продукти
Дата на доставка в магазина: 2014-06-23
| Материал | алуминий и дървени въглища |
| Тегло | чифт: [100-125 см] 558 гр |
| Разрез | регулируема: 100-125см / 115-140см |
| Сгъната дължина | [100-125 cm] 92 cm / [115-140 cm] 105.5 cm |
| Брой нишки | 2 |
| система за затягане | FlickLock |
| Дръжка | удобна дръжка с гумено удължение |
| ремък за ръка | Туринг с пластмасова катарама със заключване на стълба |
| шайба | Пудри кошници шайби 100 мм |
| Референция на производителя | BD111574 |
Системата за регулиране "FlickLock" (клапан):
Системата за регулиране на размера FlickLock е проектирана с мисъл за ефективност, компактност и лекота на използване.
Регулирането на FlickLock е първокласно, когато става въпрос за бързо оформяне и лекота.
Тъй като планината изисква надеждно и устойчиво оборудване, технологията FlickLock предлага безопасни, бързи и лесни настройки и улеснява часовете, прекарани в пътеката.
Паковете за кошница с прах: