P030014
MIKROTRAKSJA (P53)
Wysokowydajne, ultralekkie koło pasowe do przechwytywania postępów
Bardzo dobra sprawność (91%) dzięki łożysku kulkowemu.
Blokowanie wydajności cięcia na zabłoconych i zamarzniętych linach i można je zablokować w pozycji otwartej do użytku z jednym bloczkiem.
Do stosowania na linach o średnicy od 8 do 11 mm.

10 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2014-07-15
| Waga | 85 g |
| Materiały | aluminiowy korpus |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 567 / UIAA |
| Minimalna średnica liny | 8 mm |
| Maksymalna średnica liny | 11 mm |
| Rodzaj krążka | uszczelnione łożysko kulkowe |
| Średnica krążka | 25 mm |
| Dawać | 91% |
| Obciążenie pracą | 5 kN |
| łamanie obciążenia | 15 kN |
| Obciążenie koła pasowego wychwytującego progresję | 2.5 kN |
| Krążek przechwytujący w toku zrywającego obciążenia | 4 kN |
MICRO TRAXION to ultralekki (85 g) i ultrakompaktowy bloczek do chwytania postępu o doskonałej wydajności (91%) dzięki łożysku kulkowemu. Spust blokujący działa na zabłoconych i zamarzniętych linach i można go zablokować w pozycji otwartej w celu użycia pojedynczego bloczka.
• Ultralekki i ultrakompaktowy bloczek do przechwytywania postępu (objętość i waga zmniejszone o 50% w porównaniu z MINI TRAXION).
• Doskonała wydajność dzięki uszczelnionemu łożysku kulkowemu (91%).
• Spust blokujący blokowany w pozycji otwartej do użytku jako pojedyncze koło pasowe. Blokada działająca na zamarzniętej lub zabłoconej linie.
• Do stosowania na linach o średnicy od 8 do 11 mm.
• Schematy instalacji liny wygrawerowane wewnątrz bloczka.
• Przeznaczony do ratownictwa w szczelinach, holowania, samodzielnego ratownictwa oraz jako wyciąg awaryjny.
Micro traxion
Très bon matériel
Et très bon service de Michaël, réactif et à l'écoute
Très bon matériel
Utilisée surtout pour des mouflages en grande voies. Du bon matériel à un prix intéressant. A recommander.
micro traxion
Simple d'utilisation surtout son système de verrouillage-déverrouillage par rapport au ancien model.
Recommandé+++