P030014
MICRO TRAXION (P53)
Vysoce výkonná ultralehká kladka pro zachycení pokroku
Velmi dobrá účinnost (91 %) díky kuličkovému ložisku.
Zamykací výkon na zablácených a zmrzlých lanech a lze jej uzamknout v otevřené poloze pro použití s u200bu200bjednou kladkou.
Pro použití na laně o průměru 8 až 11 mm.

10 Položka ks
Na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti: 2014-07-15
| Hmotnost | 85 g |
| Materiály | hliníkové tělo |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikace | CE EN 567 / UIAA |
| Min. průměr lana | 8 mm |
| Max průměr lana | 11 mm |
| Typ kladky | utěsněné kuličkové ložisko |
| Průměr kladky | 25 mm |
| Výtěžek | 91 % |
| Pracovní zátěž | 5 kN |
| lámací zátěž | 15 kN |
| Pracovní zátěž kladky pro zachycení progrese | 2.5 kN |
| Zachycovací kladka probíhá při přetržení | 4 kN |
MICRO TRAXION je ultralehká (85 g) a ultrakompaktní kladka pro zachycování pokroku s vynikající účinností (91 %) díky kuličkovému ložisku. Blokovací spoušť funguje na zablácených a zmrzlých lanech a lze ji uzamknout v otevřené poloze pro použití s u200bu200bjednou kladkou.
• Ultralehká a ultrakompaktní kladka pro zachycování pokroku (objem a hmotnost snížena o 50 % ve srovnání s MINI TRAXION).
• Vynikající účinnost díky utěsněnému kuličkovému ložisku (91 %).
• Blokovací spoušť uzamykatelná v otevřené poloze pro použití jako jedna kladka. Blokování provozu na zmrzlém nebo zabláceném laně.
• Pro použití na laně o průměru 8 až 11 mm.
• Schémata instalace lana vyrytá uvnitř kladky.
• Navrženo pro záchranu v trhlinách, vytahování, sebezáchranu a jako nouzový zdvihač.
Micro traxion
Très bon matériel
Et très bon service de Michaël, réactif et à l'écoute
Très bon matériel
Utilisée surtout pour des mouflages en grande voies. Du bon matériel à un prix intéressant. A recommander.
micro traxion
Simple d'utilisation surtout son système de verrouillage-déverrouillage par rapport au ancien model.
Recommandé+++