P030014
MICREATH-THRÁCHT (P53)
Ulóg gabhála dul chun cinn ultralight ardfheidhmíochta
Éifeachtúlacht an-mhaith (91%) a bhuíochas leis an imthacaí liathróid.
Feidhmíocht sear a ghlasáil ar rópaí láibeacha agus reoite agus is féidir é a ghlasáil sa suíomh oscailte le haghaidh úsáid ulóige aonair.
Le húsáid ar rópa 8 go 11 mm ar trastomhas.

10 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2014-07-15
| Meáchan | 85 g |
| Ábhair | comhlacht alúmanaim |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Deimhnithe | CE EN 567 / UIAA |
| Trastomhas rópa íosta | 8 mm |
| Trastomhas rópa uasta | 11 mm |
| Cineál sheave | imthacaí liathróid séalaithe |
| Trastomhas sheave | 25 mm |
| Toradh | 91% |
| Ualach oibre | 5 kN |
| briseadh ualach | 15 kN |
| Dul chun cinn a ghabháil ulóg ualach oibre | 2.5 kN |
| Ualach a bhriseadh ar siúl ulóg ghabháil | 4 kN |
Is é an MICRO TRAXION ulóg gabhála dul chun cinn ultra-éadrom (85 g) agus ultra-dhlúth le héifeachtacht den scoth (91%) a bhuíochas leis an imthacaí liathróid. Oibríonn an truicear glasála ar rópaí láibeacha agus reoite agus is féidir é a ghlasáil sa suíomh oscailte le húsáid ulóg amháin.
• Ulóg gabhála dul chun cinn ultra-éadrom agus ultra-dhlúth (laghdú toirte agus meáchan 50% i gcomparáid leis an MINI TRAXION).
• Éifeachtúlacht den scoth a bhuíochas leis an imthacaí liathróid séalaithe (91%).
• Is féidir truicear a ghlasáil sa suíomh oscailte le húsáid mar ulóg aonair. Bloic ag oibriú ar rópa reoite nó láibeach.
• Le húsáid ar rópa 8 go 11 mm ar trastomhas.
• Léaráidí suiteála rópa greanta taobh istigh den ulóg.
• Deartha do tharrtháil crevasse, tarlaithe, féin-tarrthála agus mar ardú céime éigeandála.
Micro traxion
Très bon matériel
Et très bon service de Michaël, réactif et à l'écoute
Très bon matériel
Utilisée surtout pour des mouflages en grande voies. Du bon matériel à un prix intéressant. A recommander.
micro traxion
Simple d'utilisation surtout son système de verrouillage-déverrouillage par rapport au ancien model.
Recommandé+++