P030107
Zestaw 10 karabinków Djinn Steel (M60APS B)
Zestaw składający się z 10 stalowych karabinków do ścian wspinaczkowych
• Karabinek z zakrzywioną bramką
• Przeznaczone do wspinaczki w pomieszczeniach lub do pracy na trasach klifowych

98 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 108 g |
| Materiały | stal |
| Bibliografia | M60APS B |
| Gwarancja | 3 lata |
| Zabarwienie) | czarny |
| Siła głównej osi | 28 kN |
| Opór otwartego palca | 10 kN |
| Siła osi małej | 10 kN |
| Otwarcie | 27 mm |
| Pojemność | 24 mm |
•Karabinek z zakrzywioną bramką
- stalowy karabińczyk dla większej wytrzymałości, z aluminiową bramką, aby zachować takie same wrażenia strzyżenia, jak w przypadku karabińczyka Djinn Petzl
- duży otwór na palec ułatwiający operowanie i wpinanie liny
- szersza powierzchnia styku z liną ułatwiająca przejście liny i zmniejszająca zużycie karabinka
- dziób i system Keylock zapobiegający przypadkowemu zaczepieniu karabinka podczas manewrów
nickel
Produit pratique pour le travail de voie et difficilement trouvable, bon contact téléphonique
Parfait
Conforme à la description