P030107
Paquet de 10 mosquetons Djinn Steel (M60APS B)
Pack format per 10 mosquetons d'acer per a gimnàs d'escalada
• Mosquetó de porta corba
• Destinat a l'escalada indoor o per treballar en vies de penya-segats

98 Article Elements
En estoc
Atenció: Són els darrers en estoc!
Data de disponibilitat:
| Pes | 108 g |
| Materials | acer |
| Referències | M60APS B |
| Garantia | 3 anys |
| colors) | negre |
| Força de l'eix principal | 28 kN |
| Resistència dels dits oberts | 10 kN |
| Força de l'eix menor | 10 kN |
| Obertura | 27 mm |
| Capacitat | 24 mm |
•Mosquetó de porta corba
- mosquetó d'acer per a una major durabilitat, amb reixeta d'alumini per mantenir les mateixes sensacions de tall que amb el mosquetó Djinn Petzl
- Gran obertura dels dits per a un fàcil maneig i retall de la corda
- superfície de contacte més àmplia amb la corda per facilitar el pas de la corda i reduir el desgast del mosquetó
- Bec i sistema Keylock dissenyat per evitar que el mosquetó s'enganxi accidentalment durant les maniobres
nickel
Produit pratique pour le travail de voie et difficilement trouvable, bon contact téléphonique
Parfait
Conforme à la description