P030107
Pacáiste de 10 Musketeers Cruach Djinn (M60APS B)
Pacáiste comhdhéanta de 10 gcarabóir cruach le haghaidh gyms dreapadóireachta
• Cairbín Geata Cuartha
• Tá sé beartaithe le haghaidh dreapadóireachta laistigh nó chun oibriú ar bhealaí aille

98 Item Items
I stoc
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Meáchan | 108 g |
| Ábhair | cruach |
| Tagairtí | M60APS B |
| Ráthaíocht | 3 bliana |
| Dathanna) | dubh |
| Neart ais mór | 28 kN |
| Friotaíocht finger oscailte | 10 kN |
| Neart mion-ais | 10 kN |
| Ag oscailt | 27 mm |
| Cumas | 24 mm |
•Cairbín Geata Cuartha
- carabiner cruach le haghaidh marthanacht níos mó, le geata alúmanaim chun na braite bearrtha céanna a choinneáil agus atá leis an carabiner Djinn Petzl
- oscailt méar mór chun an rópa a láimhseáil agus a ghearradh go héasca
- dromchla teagmhála níos leithne leis an rópa chun sliocht an rópa a éascú agus caitheamh an carabiner a laghdú
- córas gob agus Keylock atá deartha chun an carabiner a chosc ó snagging de thaisme le linn ainlithe
nickel
Produit pratique pour le travail de voie et difficilement trouvable, bon contact téléphonique
Parfait
Conforme à la description