P030568
Zestaw 10 stalowych toporów Djinn (M060EA00)
Ekspresy dla profesjonalistów, klubów i społeczności.
Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem na adres contact@mgaffaires.com w celu uzyskania wszelkich próśb o informacje i wyceny.
Zestaw składający się z 10 ekspresów o długości 12 cm, każdy wyposażony w pas nośny Axess, karabińczyk Djinn Steel i szybkozłącze
• Przeznaczony do intensywnej wspinaczki w pomieszczeniach lub do pracy na klifowych trasach
• Stalowy karabinek Djinn Steel z zakrzywioną bramką
• Obwód Axess z ochroną na całej długości Axess String

203 Przedmiot Przedmioty
W magazynie
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Waga | 240 g |
| Gwarancja | 3 lata |
| Certyfikaty | CE EN 12275 typ B, UIAA (karabińczyki) / CE EN 566, UIAA (taśmy) / CE EN 12275 typ Q, UIAA (link) |
| Siła głównej osi | Karabinek ze stali Djinn: 28 kN |
| Opór otwartego palca | Karabinek ze stali Djinn: 10 kN |
| Siła osi małej | Karabinek ze stali Djinn: 10 kN |
| Otwarcie | Karabinek ze stali Djinn: 27 mm |
| Pojemność | Karabinek ze stali Djinn: 24 mm |
| Długość paska | 12 cm |
| Siła paska | 22 kN |
| Numer referencyjny producenta | M060EA00 |
•Karabinek z zakrzywioną bramką
- stalowy karabińczyk dla większej wytrzymałości, z aluminiową bramką, aby zachować takie same wrażenia strzyżenia, jak w przypadku karabińczyka Djinn Petzl
- duży otwór na palec ułatwiający operowanie i wpinanie liny
- szersza powierzchnia styku z liną ułatwiająca przejście liny i zmniejszająca zużycie karabinka
- dziób i system Keylock zapobiegający przypadkowemu zaczepieniu karabinka podczas manewrów
•Szybki link nr 8
- posiada duży otwór (17 mm)
- wykonany ze stali, aby zapewnić wysoką trwałość
- accessoire de maintien K-LINK favorisant la sollicitation du maillon selon le grand axe et limitant le risque de retournement
•Pasek osi
- ma solidną konstrukcję
- Ochrona Axess String (ochrona na całej długości paska, aby utrzymać karabinek na miejscu i chronić pasek przed zużyciem podczas intensywnego użytkowania)