P030107
Paket 10 Djinn Steel Mušketirjev (M60APS B)
Paket, sestavljen iz 10 jeklenih vponk za plezalne telovadnice
• Karabin za ukrivljena vrata
• Namenjeno za plezanje v zaprtih prostorih ali za delo na pečinah

98 Izdelek Izdelkov
Na zalogi
Pozor: Zadnji kosi na zalogi!
Datum razpoložljivosti:
| Utež | 108 g |
| Materiali | jeklo |
| Reference | M60APS B |
| Garancija | 3 leta |
| barve) | Črna |
| Moč glavne osi | 28 kN |
| Odpornost na odprte prste | 10 kN |
| Majhna osna moč | 10 kN |
| Odpiranje | 27 mm |
| Sposobnost | 24 mm |
•Karabin za ukrivljena vrata
- jeklena vponka za večjo vzdržljivost, z aluminijastimi vrati, ki ohranjajo enake občutke striženja kot pri vponki Djinn Petzl
- velika odprtina za prste za enostavno rokovanje in striženje vrvi
- širša kontaktna površina z vrvjo za lažji prehod vrvi in u200bu200bzmanjšanje obrabe vponke
- sistem kljuna in ključavnice, zasnovan tako, da prepreči, da bi se vponka med manevri nenamerno zataknila
nickel
Produit pratique pour le travail de voie et difficilement trouvable, bon contact téléphonique
Parfait
Conforme à la description